bugün

sizinle hiç sevişmek istemiyormuş gibi eğilip bükülen omurgasızlardır. ulan en azından dürüst ol, sevişmek istediğini 4 km öteden anlayan bu dişiler için kasma kendini.
benim gibi erkek tipleridir. ciddi düşünen biriyseniz benim gibi erkeklerden uzak durmalısınız kızlar. not edin beni ki bana benzeyen başka erkekler tarafından zarar görmenize yardımcı olmuş olurum en azından.
görsel
Bu tiplerden hiçbirisi değilim ama kadınların benden de uzak durması gerekiyor, enteresan.
Benim sorunlarım var. Üzerim seni kızım. ilgisizim. Dengesizim. Şerefsizim. Sensizim. Agnostizim. Ay yok buraya yanlış geldik.
içerik olarak yetersiz bulduğum liste zira sadakat ve saygı gibi kavramlardan hiç bahsedilmemiş.

Kadın da değilim ama niye bu kadar duyar kastım ben de anlamadım.
Son maddede patladık.

Bana karşı ördüğün duvarlara Türkçü Türkiye yazıyorum kızım.
görsel
Harem kurmaya çalışan meriç taifesi. Dişi sinekle bile muhabbeti olan tipler. Madde bazında etrafında dişi sinek bile uçmasa ne olur, kiminin beyninde kiminin sözlük hesabında neler dönüyor neler. Aboo.
Sanırım her erkek.

Çünkü genel olarak her türlü erkeklerden şikayetçiler. O yüzden hepsinden uzak durmalarını tavsiye ediyorum.
lord lu mord lu nikler alan tiplerdir. evet
(bkz: dipnotundibindekinot)

Üzerim kızlar kusura bakmayın.
"Ya benim kalbim bir mezarlık be güzelim artık kimseyi sevemem sana çok değer veriyorum ama bir ilişkiye henüz hazır değilim "işte şu cümleye benzer bir cümle duyarsanız koşarak uzaklaşın derim kızlar.
Zeki ve yakışıklı erkeklerden uzak durmalısınız.

Bu 2 özelliği olmayan adama verin. Kalbinizi.
görsel
Takıntılı ve saplantılı erkekler
Ben ne dersem o olurcu erkekler
Egoist ve azgın erkekler
Hepsinden önemlisi hatasını kabul etmeyen erkekler.
Birçok erkek. Denklemin x ve y bilinmeyenleri değişse de sonuç değişmiyor.

Bu durum hem kadınlar hem de erkekler için geçerli.

Neyse, bence elleri güzel erkeklere yakın durun. Farkı o yaratsın.
Kriminal tipler

Ya ölürsünüz ya dul kalırsınız ya hapishane yolu gözlersiniz.

Sözlükte de var böyle tipler.

Kısacası yanarsınız.
masaya oturduğunda telefonunu ters koyan tiplerden uzak durulması gerektiğini düşünüyorum.
Uzak durma kararını verebilmek için de yeterince yaklaşmanız, yaklaşmasına izin vermeniz lazım gelen tiplerdir.

Bu da böyle bir paradokstur işte.
Hangi kadınların? Kadınlar çok iyi ya zaten aq hepsi düz duvara tırmanıyor.
uludağ sözlükte yazar olmayan erkekler...
güncel Önemli Başlıklar