bugün

senden önce sadece bir erkekle birlikte oldum. o da bana zorla sahip oldu.

en az 10 kızdan duydum bunu.
genelde 7 yaşında falan tacize uğrar bu tiplemeler.
Bahane üretmek kadar saçma olan bahanelerdir.

Hayır niye bahane üretiyorsun ki?

Karşındaki erkek şu ana kadar yattığı kadınlar için bahane üretti mı sanki amk.

Dip not: anne ben bugün meriç oldum.

Dip not 2: yok lan mericlikle alakası yok, bence bahane üretmeleri ve birilerine birşey kanıtlamaya çalışmaları çok saçma.
trafikteyim ani frenle on camdan firladim sen benim kemer acil baksir cik ondeki tirin eksozuna pipi gir.

saskinliktan bosalip kaldim.
bisiklete bindiğinde olduğunu söylemek en sık olanı. sert bir cisime çarpmak yani. maalesef bu bahanelere kadınları itenler erkeklerin bazı katı düşünceleridir. kronik yalancıları katmıyorum ama insanların üzerinde baskıcı ve katı görüşlü olursanız çevrenizden çok yalan duyarsınız. sadece kadınlar değil. herkesi serbest bırakmak, sonra doğrulara göre tercih yapmak en güzeli.

inanmak isteyen erkek de inanır, öyle mutlularsa devam edebilirler bizce sıkıntı yok.

yalnız bilimsel olarak sert bir cisme çarparak ya da masturbasyon sırasında kızlık zarını kaybetmek mümkün değildir. türkiye’de sağlık çalışanlarının hiçbiri henüz cinsel ilişkiye deneyimlememiş kişilere vajinadan muayene vb işlemleri zaten yapmaz.

diyeceğim o ki, istemediğimiz sürece kimseye cinsel deneyimlerimizi açmak zorunda değiliz. sizi buna zorlayan insanın sevgiden yaptığını hiç sanmıyorum. sizin bedeniniz, sizin kararlarınız ve sizin karakteriniz davranışlarınız, deneyimleriniz değildir. yalan söylemeye itildiğiniz durumda önce bir insan, sonra bir kadın olarak değer görmediğiniz aklınıza gelsin. size deneyimlerinize göre değer biçen insanlara şu zamanda ihtiyacınız yok. cevabını vermeden, bir süre düşünün gerekirse. yalan söylemeye itildiğiniz bir ilişkide nereye kadar mutlu olabilirsiniz? yalanlarla sevildiğiniz ilişkide sevilen kişi siz değilsiniz. unutmayın.

belli eğitimlerden geçmiş ve kendisini yetiştirmiş çoğu erkeğin mevzusu bekaret değildir artık. gerçek hayata dönün bakın, inanın öyle umursayan yok. en fazla deneyimler sorulup geçilir, üzerinde durulmaz. evet, gerekirse kendi özsaygınız için eğitim seviyesi yüksek olan kişilerle görüşün. hayatınızı sizin bir hormon sahibi, anılar ve çeşitli deneyimler sahibi olan bir canlı olduğunuzu kabul eden insanlarla geçirin. sevgi tam olarak buradan doğar, başlar. saygı olmadan sevildiğinize inanmayın. öyle bir sevgi çeşidi yok.
Komik olan bu devirde hala bekarete takilmak bence.
Artık "sen ikincisin" diyollar.
güncel Önemli Başlıklar