bugün

O memeler varken biraz zor bulur. Meme... Oyşhh!

Beybi!
sıkça duyduğumuz "erkek dediğin kadından üstün olacak" lafı karakter, olgunluk manasında değil kesinlikle.
Tamamen maddiyata dayanıyor.
Geliri, mesleği kesinlikle daha üstün olması bekleniyor.
Hem bu sadece kadınlar tarafından değil, aileler, çevre tarafından da beklenen bir durum.
Neden?
Asla anlamadım, anlamayacağım.
Doğada her zaman böyledir. Çocuğuna sahip çıkabilecek ve onu bekleyecek güçte olmasını ister. Bu güç bazen para ,bazen mevki, bazen soy , bazende maneviyat olabilir. Kendini güçlü ve baskın hissettiği erkeğe teslim etmenin anlamı budur. Yoksa kendisi yapamıyor diye değildir. Elinden gelse erkeklerin hayatını dağıtacak zeka olan kadınlardir. Sadece suyuna gitmek lazım tabi.
erkekler de kendinde üstün kadın arasın da neslimiz tükensin.
Katilmadigim önerme , iliskide daha olgun olmamis kadin kendinden ustun erkek arayabilir bu normaldir , ama deneyimliler kesinlikle aramaz hatta tam aksine yatakta ve hayatta ipleri elinde tutabilmeleri onemlidir .
Bir de bilginiz olsa konu hakkında.

Sebebi hipergamidir. Şimdi dağılabilirsiniz.
Bilimsel gerçektir. Bütün kadınlar statü sahibi erkek arar. Statü kadına göre değişir. Bazen üçgen bir vücut, bazen para, bazen sex vs.
Böyle şeyler karakter meselesidir. Herkes için farklıdır. Ama ben kendimden daha üstün olduğuna inandığım bir insanla beraber olmayı kaldıramam. Her konuda bir tık üstte olmam beni daha rahat hissettiriyor. Çok sağlıklı bir düşünce olmadığının farkındayım ama böyle işte.
aranan erkek bulunmuştur.
ezik olduğum için hiçbiri beni aramaz.
benim gibi ezikleri beğenmezler.