bugün

bir kadına göre yakışıklı veya karizmatik erkek nasıl olur anketi.

mesela üç numara saç mı ? uzun saç mı ?

dar pantolun mu giymeli ? bol pantolon mu giymeli ?
adam olanındandır. biraz da tip.
En fazla 95 model,
Boyasız,
Kazasız (kişiye göre değişir),
700 beygir kuvvatında.
Arazi tipi, ancak şehirde de yavan durmayacak.
bazı yazarların adama gazi koşusunda ganyan oynamak istedikleri gerçeğini su yüzüne çıkaran başlıktır.
Saçları ne uzun ne kısa olmalı. Dar pantolon giymeli ve üstünde ekose yada kot gömlek olmalı.
doktordan temiz az kullanılmış değişeni boyası yok.
Titiz bakimli ahlakli giyimi hos olan bi tip iste.
Her kadin farklidir, bu sebeple her kadinin hoslandigi erkek modeli farklidir.

Sarisin seven, esmer seven, durustlugu birinci plana koyan, iliski temelini guven ile atan...

Herkese uygun biri mutlaka vardir.
temizlik boyası yapılmış, hatasız kazasız değişeni olmayan erkek modelidir.
bu bile idealdir günümüz jenerasyonu için.

http://galeri2.uludagsozl...a-para-bende_369471_m.jpg
kezbanı paralı ve arabalıdan hoşlanır bilgiliden hoşlanmaz.

az biraz okumuşunu da iki entelektüel lafla her türlü kandırırsınız yani biraz bilgiliden hoşlanır.

bu kadınlar enteresan varlıklar çok saflar erkeklere hemen kanıyorlar acımamak elde değil.
Bir erkek hayal edin:
Kumral sarı arası orta uzunlukta saçları var, yeşil ile mavi arasında gözleri. Ne çok uzun ne çok kısa, 1.90 boylarında. Atletik bir yapıya sahip, rahatsız edici kasları yok. Hepsi doğal ve normal. Üniversite öğrencisi. Bölümü mimarlık. Çok aşırı lüks olmasada bir spor arabası var. Ve bir tanede chopper. Evi de var ve tek başına yaşıyor. Zeki, güçlü, hoş sohbet, cana yakın, sıcak bir kişiliği var. Arkadaşları arasında çok sevilir, kimse ile düşmanlığı yoktur. Ve her şeyden önce dik duruyor. Ve mükemmel bir gülümsemeye sahip. Notları fevkalade. işi şimdiden hazır staj yaptığı şirket onu o kadar çok sevmiş ve yetenekli bulmuş ki işe almışlar. En az 5000 tl maaş garantisi var. Oldukça kültürel bir insan. Sinema, opera, tiyatro, festivaller, konserler her türlü sosyal aktivitenin içindedir. Kitaplığıyla yada her hangi bir şeyiyle övünmeyi sevmez ama 1000-1500 adet kitabı var ve hepsinide okumuş. Şiirden romana, kuramsal kitaplardan bilimsel kitaplara her çeşidi var. Boş zamanı yoktur bu adamın. Her zamanı değerlidir. Fotoğrafçılık yapar aynı zamanda. Eski usül kamerasıyla çalışır evinde karanlık odası vardır. Aynı zamanda tam bir hobi ve spor hastasıdır. Elinden gelmeyecek iş yoktur. He yemekte yapmayı bilir demiş miydim?
Neyse, mükemmel bir insan anlayacağınız.
Evet kızlar ne diyorsunuz?

Edit: sevgilisi varmış.
Edit2: sevgilisi erkekmiş yaa. Söylemeyi unuttum.
Edit3: nah bulursunuz böylesini, bulsanızda gay çıkar.
bayandan az kullanılmış, kaza değişeni olmayan. gaza bastığında uçuran, frene bassanız da durmayan modeldir.
yahu bu kadarda pozitif ayrımcılık yapılmaz ki ya, hergün sözlükte kadınlar nasıl erkek ister ne tarz erkeklerden hoşlanır entryleri görüyorum, içim parçalanıyor. niye biz onların istediği gibi oluyoruz yahu ? onlar bizim istediğimiz gibi olmaya çalışsalar ya ? niye bu kadar yüceltiyoruz ki. e hani eşittik ? niye dünya onların etrafında dönüyor ?
sikişgen erkek.
Eğlenceli erkektir.
Zeki.
Gözü dısarda olmayan.
Merhametli.
Ulan takip ediyorum bakiimm başlığı, benim modeli tarif edecek olan var mı?
öyle bi modelleme yoktur saçmalığın daniskasıdır.insan bunlar amk ben yeşil elma sevmem kırmızı elma severim der gibi o bu şu şeklinden ayrım yapmadığım modeldir.
81 model erkeklerdir...