bugün

günde ortalama 15-20 abazan erkekten dolaylı olarak iltifat veya teklif alan bir varlığın değil de benim mi kalkacaktı.
Allah allah. Kim kaldırmış acaba.
topuklu ayakkabıdandır severek izliyoruz kendilerini.
(bkz: bir tane bile ünlü gitarist kadın olmaması)
Kendini geliştirmek adına squat yapmış işte daha ne yapsın.
Bir yazar sıçmığı.

Bunu söyleyen de erkek.

Bir gidiniz efendim.
Squatlıysa daştır.
sözlükte bile 10 erkeğe 15 erkek düşüyordur online 300 yazar varsa 1 kadın 299 u erkek olsa. o kadın yazarın mesaj kutusuna en az 600 tane mesaj geliyordur.

şişman çirkin kıza bile ne iltifatlar ediyorlar kaç beğeni. abazalar düşerse verirse diye ciğerci kedisi gibi peşlerinden ayrılmıyor.
kızlar olgun erkek istiyor erkekler genç kız.

yav et yok pahalı diye ithal ediliyor , ayçiçegi patates bile. kız da ithal edilse rusya , ukrayna, japonya vb. ülkelerden yerli kızlarda ego kalıyor mu ?

tabi yerli milli kızlar her daim iyidir dilini dişini huyunu bilirsin. ama nerde o eski naif cefakar hanfendi kızlar günümüzde kezo sayısında artış çok sosyal medya kızların ayarlarıyla oynadı.
karakter sahibi kız sayısı eser miktarda.
Yerim o götü derim yolumda ilerlerim.

hihihi.
sadece kadınlara laf söylemeyin. ülkede herkesin götü kalkık. herkes önemli insan, herkes ilk olmalı. her birey kendini toplumdan üstün ve öncelikli zannediyor.

çıkın trafiğe, dediğimi anlarsınız. herkes önce ben geçeceğim, sen beni bekleyeceksin kafasında.

(bkz: neden)
Meme var meme.
kaldıranlar olduğu için, yoksa orijinal yapıları öyle değil.