bugün

son zamanlarda toplumumuzda artan olaylardır. özellikle geçen sene fitnesste zirveye ulaştığım zamanlar imam hatipli baş örtülü bacılarımız abileri yaşında olan beni çokça sözle taciz etmişliği vardır. tabi ben efendiliğimi bozmayıp yoluma devam etmişimdir her zaman. ama itiraf ediyim laf atılmak insana "ben neymişim" dedittiriyor.

çocukluğumda yaşadığım bir olaya gelirsem; bundan 9 yıl önce karşı komşumuzda bilgisayar olması nedeniyle onlara benden 3 yaş büyük olan evin erkek çocuğunun bilgisayar oynamasını izlemeye gitmiştim. evin birde benden 2 yaş küçük ergenliğe belliki yeni girmiş bır kızı vardı. ben masum masum ayakta önümde olan evin erkek çocuğunun oynayışını izlerken kızın yanıma gelmesiyle benim için tehlike çanları çalmaya başladı. birazdan av olacağını bilmeyen ceylan gibi izlemekle meşkulken birden kaba etimde bir el hissettim. kız beni hunharca avuçlamaya başlamıştı. abisi döver diye sesimide çıkaramıyordum. bu taciz kızın uzun, hırıltılı ve şehvetli nefesleri eşliğinde yaklaşık 5 dakika devam etti. sonrada olay mahallinden kaçtım. o zamanlar daha kamışa yeni su yürüdüğünden bu konularda saftım, cahildim. tam ipe un sermeyi öğrendiğim zamanlarda ise karşı komşumuzun taşınması benim cinsellik hayatımın başlama tarihini baya geciktirmiştir.

sonuç olarak artık biz erkeklerin biraz al benisi varsa avcı konumundan bir semt kızının avı konumuna gelebiliyoruz. dikkatli olmak lazım.
iki tarafı da memnun edecek olan eylem.
bir keresinde caddede kadının biri götümü ellemişti. içim kımıl kımıl olmuştu, böyle hareketleri bekliyor insan yaa.
son zamanlarda oldukça artan olaydır.

mememi elliyolar falan ^.^
Ankara'nın gece hayatında SıkÇa yaşadığımız olaydır. Insanın özgüvenini arttırır.
erkek yapsa sapık tacizci, kadın yapınca canı çekmiş vs... yok öyle dava, eyy kaşarlar taciz etmeyin erkekleri.
göz hakkı değii, göz zinası oluyor.
böyle şeyler gerçekten oluyorsa taciz edilen erkekler polise başvursun ya da o an çevrelerinden yardım istesinler. kadın ya da erkek tacize göz yumulmamalı.
elle değil de gözle taciz olmuyor desem burnum uzar asdfg.
erkeğin yüz vermemesi durumunda olandır.
saçma bir durumdur kadınlar böyle birşey yapınca niye sapık olmuyor.
bütün taciz yasaları erkeklerle ilgili niye kadınla ilgili bir taciz yasası yok ben sokakta bu kadın beni taciz etti desem gülerler ama kadın benim için aynısını dese dayak yerim.
Merdivenlerden cıkarken üniversitede bir bayan bi yoklamıştı kalçalarımı. Sebebini bilmiyorum ama çok güzelmiş yaa dedi gitti. Birşey diyemedim ama sanırım squatın etkisiydi.
Ellerinde olsa kırbaç vururlar öyle masum durduklarına bakmayın.
Taciz denmez gozlerine melül melül bakıyorum.
içim yanarcasına.
yeter artık erkekleri cinsel obje olarak görmesin bu sapıklar.
Bana denk gelmeyendir.
ifşayı meşru kılan bir gerekçe oluşturmaktadır.
kızlar sizin babanız abiniz var. Rahatsız oluyoruz ama.
Ben hic taciz edilmedim valla kizlar taciz edin beni mdkdkd.
en büyük fantazimdir şu olay ama nedense hiç denk gelmedi.
erkeklerden çok daha cesurca yaparlar. gözleriyle niyetlerini direk belli ederler. erkekler çoğu zaman edepsizlikten ve ergenlikten yapar taciz olayını. laf atarlar falan. ama kadınlar gözleriyle direk dertlerini açık ederler.

edit: sayın eksileyen. beni taciz eden tam olarak bunu yaptı. neden senin zoruna gitti anlamadım.
Genelde metrobüste başıma gelendir. Artık kaçacak delik bulamıyorum bazen erken inmek durumunda bile kalıyorum.
hayaller de yaşıyor bazı danalar.
kendi sapık bilinç altındakinin dışa vuru mu bunlardaki.. ABD de yaşamıyoruz burası türkiye böyle bir şey olması 1000 de 1 dir..
hadi size tatlı uykular.
Böyle bir durumun gerçekleşmesi halinde, erkeklerin kadınlardan daha fazla mağdur edebiyatı yapacaklarını üstteki entry ler kanıtlar nitelikte. istemem sağ cebime koy sloganları olacaktır.
Taciz konusunda her türlü karşıyım diyemiycem. Çünkü genelde taciz olayı erkek kaynaklı bir durum.Kadının erkeği taciz etmesi istisnai bir durumdur. Henüz karşılaşmadım ama karşılaşmak isterdim bu durumda konu hakkında tecrübe edinmiş olurdum.
(bkz: #32398632)