bugün

nedense kimselerin konuşmadığı davranışlardır. erkek kişisi binbir sıkıntıyla okuyor, binbir zorlukla iş buluyor sonra tam rahat bir nefes alacak, özgürleşecek ne oluyor bir kadın geliyor ve sevgiyi kullanarak erkeği evliliğe zorluyor.

garibim ne yapsın işte etkileniyor. o kadın, çevresine hava atmak için, aile baskısından kurtulmak için bir erkeğin hayatını ipotekliyor, evliliğe zorluyor, mobing uyguluyor, ayrılmakla tehdit ediyor. üstüne binlerce liralık düğündür, saçma sapan gereksiz mobilyalardır aldırıyor. kadın da işi gücü bırakıyor keyifle arkadaşlarıyla geziyor, eğleniyor herif çalışsın dursun akşam eve gelince aslan erkeğim yürü bakalım diye sırtını sıvazlasın, biraz bacak arasını açsın bizim saf erkekte tahmin olsun.

sonra ne olabiliyor heriften sıkılıyor ve boşanıp nafakayı da alıp yeni aşklara yelken açıyor.

bu bir zulümdür. bir erkeğin hayatını elinden almaktır. bu cinayetten bile daha büyük bir suçtur. erkeklere sesleniyorum bu ailenin reyisi olucam, erkek adam ağlamaz laflarını bırakın ve kendi isteklerinizi dinleyin. içinizde evlilik isteği yoksa evlenmeyin mk. bir kadına kendinizi kullandırmayın.
Ayrilmakla tehtit etdildiginde siktiri çekemeyen embesil erkeklerin uydurduğu zulümdür.
genel olarak kadınlara yönelik mağazalara sevgililerini yani biz erkekleri saatlerce gezdirmeleri.

saatlerce gıkımız çıkmadan fino gibi peşlerinden takip ederiz kendilerini.
0:00 0:04
Kafa sikmek. Dırdır. Kafa tecavüzü.
Onlar öyle zalimdir ki oralarini buralarini teşhir ederler, gösterir ama vermezler...
bdsm in müslüman versiyonu net dırdırdır.

dırdırdır amma da vicious circle lan. henüz farkettim.
+ sigaran yarim yanmiş.
- hı anlamadim.
+ sigaran yarim yanmis nereye kime gideceksen artik soyle bakalim.
- anlamadim.
+ sigaranin yarim yanmasi yol demek dur sunu bir yakayim.bir yere gidemezsin.
-koku mu geldi
- sakalim mi yaniyor.
- sakalim mi yandi.
- isigi aç.
- sakalim.
kocaman, sakallı adamlara bebek demek, onları bebek gibi sevmek.

arabaya kaseyle nesquik taşıtmak.

araba sürerken kenarda makyaj yapmanın önemini ona kavratmak, o zamanlarda fren yapmamaya dikkat ettirmek gibi. rimel sürerken babama iki saniye sonra gaza bas, şimdi dur falan diyorum.

oje sildirmek ve oje sürdürmek. üzerine karşılaştırmalı yorum istemek.

erkeğe ait üstleri, kazakları ve gömlekleri kullanmak. babanın o gün uyanıp kendi kıyafetini senin dolabında araması. kocaman gömleğinden kızı elbise falan yaptığı için babanın gömleğinin deforme olması. onu giyememesi.