bugün

son zamanlarda "kadın erkek eşittir" meselesini yanlış anlayıp,erkeklerin laf atma alışkanlığını kendileri de uygulamak isteyen bir takım kadının hareketidir.
laf atma konusunda erkekler kadar açık,net ve yaratıcıdırlar.atılan laflardan bazıları:
-hey yakışıklı ateşin var mı?
-arkadan bile güzel gözüküyor,kim bilir önden nasıldır?
-bana bir kahve ısmarlamak ister misin?
-ben de boşum.
-sakalın ne hoş.
erkeklerin havada kapmasıyla sonuçlanır.
basima gelmis hadisedir.efendim anlatiyim gecen yaz altinoluk ta aksam aksam gezerken,tanimadigim kiz aynen sole laf atmistir

x: siist ne kadar tatlisin sen ole,bu gece bizim eve gelsene
hexagram: himmmm???????? (gerisini siz dusunun)
arada sıra da olsa başıma gelen hadisedir. hayır ben hatunlara laf atmıyorum onlar bana neden atıyolar bi anlam veremiyorum.. bi yerde bi yanlış var ama..!!!???
kadınlar mantıklı ve düşünceli olduğundan olmayacak şey. *
Aldigim bir bilgiye göre 2238 de erkek kalmayacakmis. Yakinda erkekler sokaga cikamayacak. *
özellikle tatil beldelerinde karşılaşılabilecek durumdur.

--vol 1--

tarih: agustos'un ilk günleri / 2008
saat: akşam vakitleri / 22.00 civarı
yer: kuşadası kordon

otelde akşam yemeğini yedikten sonra ortamı keşfetmek için arkadaşla dışarıya çıkılır. "kordonda mı yürüyorsun lan" sözünün hakkını vererek sahilde tıngır mıngır ilerlerken, 2 kız 1 erkekten oluşan grup karşıdan gelir ve olaylar gelişir:

- ayy çocuğa bak...
+ kızım bakmasana elalemin adamlarına.
- (yüksek ses)abi de baya iyiymiş ama ya...(yüksek ses)

* ohaa, bize mi dedi lan bu?
/ evet, sanırım sana laf attılar...

--vol 1--

--vol 2--

tarih: agustos'un ilk günleri / 2008
saat: gece / 00.00 civarı
yer: bar / kuşadası

mekana oturulmuş, soğuk bira yudumlanır ve patlamış mısır kemirilirken yan masada oturan hatunların aralarındaki konuşmalara kulak misafiri olunur:

- senin karşındaki çocuk mu?
+ evet dön bak arkana...
- hihi birazdan bakarım, buraya bakıyor mu?
+ yok şu an bakmıyor, mısır yiyor... (yüksek ses) mısır olasım geldi kızııımmmm...(yüksek ses)

/ olum yandaki kızlar sürekli bize bakıyor.
+ biliyorum, bir tanesi mısır olacak birazdan... ahahah...

--vol 2--
hayel...
güncel Önemli Başlıklar