bugün

seviyosan git konuş panğa.
kanımca yemek yapma bunların başında gelir.
Bilimsel bir araştırmaya göre kadınlar günde ortalama 7000 kelime ile konuşurken, erkekler ortalama 2000 kelime ile konuşurlar. iyi konuşma yönü iyi mi bilmem ama çok konuşma yönü bakımından bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçek ortada. Not:Kadınları aşağılamak yada ezmek için yazmadım bunu, başlığa bilimsel bir açıklama yazdım bu benim görüşüm değildir.
öldürücü nitelikte çeneleri vardır. susturucu takılmadığı takdirde silahtan daha tehlikeli olabilirler.
+ yemek yapmak.
+ çığlık atmak.
+ trip atmak.
+ çocuk büyütmek.
+ para harcamak.
+ ev temizliği.
annelerine ileri derecede bağlı olmak en başarılı oldukları alandır.
siz ananınızın kızısınız, bizi annemiz yok, bizi zaten leylekler getirdi amk.
güzel olmak. onun dışında hiçbir konuda iyi değiller bence.
epilasyon ağrı eşiği.
en başta trip atmak.
'' yalan söylemek '' cidden bu alanda hepsi bir dahi bir aynştayn gibi amk.
sevişme için hazırlık yapmak.(Kıyafet, parfüm, makyaj...)
Dans etmek, oynamak ve kıvırmak.
erkeklere göre soğuktan daha az etkilenirler. lan ben iki mont giysem yine de titrerim ama onlar mini etekle bana mısın demiyor.
mesela arabanın şöför koltuğunda değil de sağ arkada hiç bir şeye karışmadan oturdukları alan erkeklerden daha iyidir.
Klasiktir; ikna etmek, alışveriş yapmak.
bağırmaktır zira kadınların bağırdığı zaman ses desibellerinin sınırı yoktur.
yalan söylemek. Cem yılmaz'a bile konu olmuştur.
annelik. hiç bir baba bir anne kadar çocuğunu koruyp kollayamaz. ne kadar sevse de.
kafa sikmektir.
her şekilde haklı çıkabilmek.
erkeğe karşı her durumda kadından başka ne daha iyi olabilir ki?
görsel *
genelde halkla ilişkiler yada işe alım pozisyonlarıdır ki genelde bu pozisyonlara kızlar tercih edilir. sebebi göze daha güzel gelmeleri yada çok konuşmaları olabilir. tabi sekreterliği de unutmamak gerek.
Yöneticilik değildir. Fazla Strese gelemiyorlar.

Apartman yöneticiliğinden bahsediyorum tabi.
Yok 3 numara aidat vermemiş, komşu çocuğu asansöre işemiş, 12 numara gece anıra anıra sevişmiş felan sıkıntı hep.
görsel
güncel Önemli Başlıklar