bugün

ne zaman yaşlı bir çifte baksan gördüğüm durum. hep bi seyreklik var. ne yazıkki gençleri de çok farklı değil.

kimse bana kurnazlığın sinsiliğin arkadan iş çevirmenin zeka ürünü olduğunu anlatmasın.

bir gerçektir.
Tam tersi. Derin düşünmek Kadının işi. Ayrıca Herkes kendi profiline yakın karşı cinsiyle tanışmışsa onu bilemem tabi.
laf sokmasından bile anlaşabilecek zeka düzeyleridir.
Erkekle kadının düşünce sistemi farklıdır.
beyinlerinin işlev ve boyutundan dolayıdır. yarım beyinle doğuyorlar onu ne kadar kullanabiliyorlar şüpheli.
Kadınlar konusunda yarası olup saldırıya geçen erkeklerin savunduğu, gocunma durumu.
Ayrıca normal yaşantısında Anasından başkası tarafından önemsenmeyenler burda gelmiş kadınlar hakkında sallıyor. Hey gidi.
(bkz: beynin çekirdek kadar yer kaplaması)
Hak veriyorum derin sinsi düşünmemiz lazim bu kurtlar sofrasında. Bileziklerimizi birleştirip şirketler kurmamız lazim. Her türlü piyasayı ele geçirmeliyiz, siyasette kadın çıkaramadık.
Kadınlar bizden daha derin düşünme yeteneğine sahipler ancak duygusal olaylara daha fazla yöneldikleri için pek fazla düşünmeyle yormuyorlar kendilerini e bir de adet döneminin hormonal dengesizlikleri derken normal hak veriyorum.
zekanın insana anneden geçtiği kanıtlandığından beri bu tür fikirleri savunanlara ağzım eskimesin diye götümle gülüyorum.