bugün

erkekler arasındaki ilişkiden farklıymış kadınların ilişkileri. hep duyarsınız ya sağda solda, bir mekana guzel bir kadın girdiğinde, sadece erkekler değil kadınlar da alıcı gozle bakar diye. tabi dusunus yontemleri farklıdır, erkekler baska turlu seyler dusunurler, kadinlar baska. kadinlar daha elestirel bakarken, erkekler daha alici gozle bakarlar.

erkekler arasinda kiskancligin kadinlara gore daha az oldugu da soylenir. bir arastirmaya gore erkeklerin hemcinslerine belirli durumlarda rahatlikla guvendikleri ancak aynı durumlarda kadınların bir kadın yerine bir erkege daha fazla guvendikleri ortaya çıkmış. kim ortaya çıkarmış hangi araştırma diye sormayın. kaynağım gizlidir.

kaynak değil ama bu konuda guzel bir fikra var. belki duymussunuzdur. ben yine de yaziyim.

Kadının biri, gece evine gelmez. Ertesi gün kocasına bir arkadaşında kaldığını söyler. Kocası, kadının en iyi 10 arkadaşını arar ve sorar ancak kadınların 10'u da olaydan habersiz olduklarını soylerler. Adamın biri, gece evine gelmez. Ertesi gün karısına bir arkadaşında kaldığını söyler. Karısı, adamın en iyi 10 arkadaşını arar ve sorar. 8 tanesi, adamın gece önce onda kaldığını, kalan 2'si ise hala onunla olduğunu iddia eder.

budur yani olay, sanırım daha iyi anlatılamazdı *

edit:imla
bir kadının canını başka bir kadın kadar hiçbirşey yakamaz bunu bilincinde olan kadınlar için geçerli güvenmeme durumu. erkekler daha farklı yaklaşırlar olaya.
kadınlar şeytanın dünyadaki görünür yüzüdür. asla ama asla güvenilmemesi gerekir. kadım milleti iki salak tatlı cümleye tav olur. sevgilisi olduğunu bildiğin erkeğin bile yaptığı iltifata hemen inanır. dünyanın kendi etraflarında döndüğünü snaırlar. uyanın bebeklerimm sabah olduu!!!
haklı olarak gerçekleştirdiklerini düşündüğüm eylem. kadınlar kime güvenip kime güvenmemeleri gerektiğini bilir, hisseder hemcinsleri konusunda. güvenmiyorlarsa vardır bir bildikleri.
kadınların büyük ihtimalle en haklı oldukları noktadır. bir kadın, daha iyi bir yerde olmak için, bir diğer kadının arkasından bin türlü kumpas kurmaya her daim hazır ve nazırdır.
kadınların kime güvenip kime güvenmeyeceğini yalnız bir bakış ile anlaması ile ilgili olan durumdur. bir kadın hiç tanımadığı, yolda gördüğü bir diğer kadına bile fitnelik içeren bakışlar fırlattığından, kadının kadın dostu bir ya da iki tanedir gerisi erkeklerden oluşur.
bu güvensizliği yaşayan bağyanlar; bir kadının en büyük düşmanı diğer kadındır felsefesini benimserler. ortalıkta harika bağyanlar var, eğer kendi çirkinse erkeğini boş bırakmasın. eğer güzelse yine boş bırakmasın, bilinçli bir erkek her türlü aldatacaktır. üzülmek istemiyorsa, atraksiyonlu sevişir erkeğini elinde tutar.
''katranı kaynatsan olur mu şeker,cinsine tükürdüğüm cinsine çeker.''

bu bu kadar basittir.
müthiş ego deposu olan canlılar yani kadınlar... peki bir kadından daha fazla egoya sahip olan kimdir? iki kadındır efendim iki kadın.
lütfen çevrenize bakınız iki kadının en fazla 2-3 yıl dost kaldığını göreceksiniz. ( istisnaları çıkartıyorum) arkadaş kalma süresi ise maksimum 10 yıldır. '' bir kadının en büyük düşmanı diğer kadındır'' bu felsefeyi her kadın benimser. zaten kadınların dost olarak erkeklere güvenmesi de buradan gelir.

not: dost gördükleriniz sizi ilk fırsatta ..... dikkat edin kızlar. ***
ayrım yapmadan erkeklere de güvenmemesi gerektiğini yakında öğrenmeli. ayrıca güvenerek neyi garanti altına çalışır insan.
güvenmeden yaşamayı öğrenecek er geç.
''bağyanlar'', öznel fikirlerini, egoları doğrultusunda kullanırlar. arkadaşının yaptığı her davranışı enine boyuna incelerler. bu durumda arkadaşı, o bayanın sahip olmadığı bir objeye sahipse kıskançlıktan ötürü araları bozulur.
bu durum çoğu zaman böyledir.
iki çeşit kadın vardır. tüm kadınlar kaltaktır. biri belli eder bunu diğeri de belli etmez.. ne kadar doğru bir laf.sevgilimden ayrıldığımda tüm kadınlara iğrenerek bakardım bi ara acaba benim sevgilimle yatmış mıdır bu diye. haala dünya üzerindeki tüm kadınları katledesim gelir. bi kadın kankasına bile körü körüne güvenmez. her zaman gizlediği bir şeyler vardır. güvenmeyiniz. karşınızdaki kadından size güvenmesini beklemeyiniz.