bugün

Ben ısıtırım söyleyin pişman olmazsınız.
itinayla ısıtılır. kıyamam o ayakların üşümesine.
Bu yazdıklarınızı usual suspect kardeşim görse ve utanacağınızı bilse yüzünüze tükürürdü.
Bilimsel bir gerçeklik var ki kan değerlerinde bir bozukluk yoksa, erkekler kadınlardan daha çok üşür.

Üzgünüm meriçler.
başlığın içeriğinde de olduğu gibi kadınların organları bile erkeklerden daha dayanıksızdır. böylesine bir canlıya nasıl acıyabiliyorsunuz. adam yukarda ısıtırım demiş
Gerçekten havalar okadar soğudumu ya sabaha kadar hala klima ile uyuyoruz..
ilgimi çeken bir sezondur. açık ayakkabı ve terlik sezonu sona yaklaşınca alternatif ayak fantezisi varyantları lazım neticede.
kadın vücut sıcaklığı erkeğe göre daha yüksek olduğundan kolpa yapan kadındır.
Erkek vucut sıcaklığı daha yuksektır. Ayroca sezon mu bılemem ama bır haftadır basladı yıne bız gıbı olmaya. Cabuk usuyen ınsan olsamda kış mevsımıno sevıyorum yazı hoc sevmıyoruö en ıyısı kış. Ayaklarımda uyusun bişey olmaz.
iki gundur ayagim usuyor ve erkegim.
kis geliyor sinirliyim.

merhaba hic isinmayan beton ayak.
Ne kadar yılışık bir başlık. Birde şirinlik demiş. Allahtan başka yerlerim çok üşüyor demiyor insanlar. Yoksa ona bile sulanırdın. Ayağı ısıtacakmış olum nasıl bir türsünüz
babet giyinmelerine engel olmayan bir şirinliktir.
Şirinlik falan değil, çantamdan çorap çıkarıp giyince bana nene diyorlar.
Az hareket etmekten ve tembellikten kan dolasımlarının kötü olması neticesinde son derece dogal olan yakınmadır.

Git salona 15 dakika bisiklete bin 3-4 set machine de bacaklara press gir. Bak bakayım üşüyor musun? Günde yarım saatini bile almaz.

Ama sen totonu yayarsan ohhoooo.

Bir de kalın çorap alın onlara.
Madem çok tembeller. Yakındıkları anda hemen Yünlü çorapları çekmeceden çıkartıp o minik o zarif ayaklara giydirin çorabı.

Oldu bitti.
Bir erkeğin de (bendeniz) ayakları üşür.

Edibüdü: Üşür ne demek?
Buz gibi oluyor, dün akşam yattığımızda ayakların buz gibi çorap giy ayağına diyen hatun erinmeyerek babet çorabını ayağıma giydirdi.
Sabah bir baktım, kalpli pembe babet çorabı ayağımda.
Kendi çoraplarından alıp giydirmiş. Malûm, babet çorabı giymekten giyenden (erkeklerin) nefret edilir ve bunun için babet çorabım yok.
Neyse, iyi ki kimse görmedi beni bu halde.
bu kadınlardan gördüğümüz çektiğimiz psikolojik şiddet nedir. bir tanıdığım kadın var kışın üşüyorum dondum buydum diyor. ama soğuk su içmeden duramıyor. kombiyi bir yakıyor e bu seferde biz yanıyoruz. yazın klima kapattıran cam kapattıran. ofis ortamında tamam bir seviye oluyor küfür iğrenç espriler, seksist fıkralar olmuyor. ama buda çekilmiyor be.
Kadınlara yakışan sezon. Destekçileriyim bu konuda. insan kendine yaraşanı yapmalı.
ama bacaklarım üşümüyor sözü ile devam edecektir.
güncel Önemli Başlıklar