bugün

(bkz: kadın değil bayan).
(bkz: benim moralim sıfır sıfır sıfır)

(bkz: senin o ağzını yiyaceyim yiyaceyim)
cinsiyetçi yazarların böyle konular açması bir yana alkollü araba kullanıp, kadınlara o arabalarda tecavüz eden, sonra kazalar yapıp insan hayatına kastedenlerin nedense sadece %4'ünün kadınlar olduğu gerçeğiyle beraber cinsiyetçi yazarın tezi çürütüldü.
genellemelerin ve ön yargıların ne kadar yanlış olduğuna dair mükemmel bir örnek.
yani her kadın için olmasa da bir çoğunu düşündüğümde katıldığım önermedir.
Her kadın aynı değildir.
Kendine güvenen iyi kullanan da vardır.(8 yıllık surucuyum)
http://youtu.be/vdL3eVIkmYc
işte bu yğzden Suudi Arabistan'da kadın sürücü yasak.
Bu ilkel ülkede kadın sürücülerin çok az olması dolayısıyla göze batmasından kaynaklanan ön yargıdır.
Çok az kadının gelir düzeyi bir otomobil sahibi olmaya yetiyor. Olanlar da otoyol dediğimiz magandalar klübünde hoş karşılanmıyor.
Azıcık karda bile yokuşta gaz verip verip arabayı geri kaçıran son model 4x4'lü magandaları, her defasında gariban 10 yıllık 1.2 motorlu opel corsa'mla sollayıp geçmiş insanım. playstation dışında direksiyon sallamamış kadın düşmanı ergenlerin iftiralarını çekemem.
Dünyada kaza yapanların çoğunluğu erkek olunca neye göre kime göre klişesini akla getiren ön yargı dolu entry başlığı.
Kadın düşmanı zibidi.
Bunu diyenin ehliyeti bile yoktur.
Yola hayvan gibi çıkan ben dikkat etmesem çarpacak arabaların şoförleri kadın çıkıyor.
erkeklerde uzamsal zeka yani üç boyutlu düşünme daha gelişmiş olduğundan iyi araba kullanırlar. istisnaları da vardır. kesinlikle iyi araba süren kadınlar da vardır. bu ülkede erkek çocuğa küçüklükten araba sürme eğitimi verilir, çocuk şoför koltuğuna oturtulur. kız çocuk ise öylece bakar... pozitif ayrımcılık söz konusudur bu olayda.
Yanlış tespittir. 0 diyemeyiz ama bu konuda erkekler kadar iyi değiller.
Geçtiğimiz günlerde bir Hanımefendi ile dışarı çıktım.
Neyse arabayla aldı beni. Ben araba sevmem sürmek gibi bir takıntım da yoktur. Sürmeye devam etti. Otopark alanında ufak bir yükseklikte kaldırım vardı. Dönüş alırken arabanın altını o kaldırıma vurdu. Ve hala da ilerlemeye çalışıyor. Ben görmemesine inanamadım. Geri gelmesini ve geniş bir dönüş yapmasını istedim. Millet de bana bakıp gülüyor. Sanki ılıkmışım gibi. Yanımdaki de babam halleder deyip durdu.