bugün

Back door' un yasak olduğu kurallar arasındadır.
Bakara 223. Ayette geçen ibare.

Edit: adamlara kendi kitaplarında yazan şeyi aynen yorumsuz olarak veriyorum ve eksiliyorlar.
alın direkt ayeti vereyim. Tabi siz onu da beğenmezsiniz kimbilir. Kafanıza göre dinde reform yaptığınız için. Kafir olmuşsunuz haberiniz yok.

﴾223﴿
Kadınlar sizin ekeneğinizdir; ekeneğinize hangi taraftan isterseniz oradan varın. Kendiniz için de önceden hazırlık yapın. Allah’tan sakının ve bilin ki O’na kavuşacaksınız. Müminleri müjdele.
Şimdi arkadaşlar bu kelimenin 150.000 tane anlamı vardır arapçada.
Yoksa gerrrçek dinnn...
suni gübre mi kullanalım yoksa doğal mı ?
Sürücü müyüm ben?
Tanrı da nasil sevisecegimizi anlatmaz heralde.
Oolum anal serbestmiş ya la. Kim kandırdı yıllarca yasak diye.
istediğin yerden düdükle karıyı diyo.
siz geçin dalganızı.
Tarlayı tohumu hakir görmemek gerek. Özellikle günümüzde. Yani tarım ve hayvancılığın önemi, gıda güvenliği, su, kuraklık ve küresel ısınma dikkate değer ve çok kıymetli kavramlar artık. Ayeti kerimedeki benzetmeyi bir de bu yönden düşünmek gerek. O halde tarımın önemi 1400 yıl önce tescillenmiş oluyor. Bu mucize değil de nedir? Öte yanda "tarlanıza istediğiniz yerden yaklaşın" ifadesi tohum ekilen yer demek. Dışkı çıkış yeri değil yani. Evet kadın kıymetlidir. Tıpkı tarla gibi. Tarla olmazsa kadın da olmazdı erkek de. Aç kalırlardı. Her ikisinin de varlığı tarla sayesindedir. Toprak insana eş değerdir. Zaten topraktan geldik. Neden toprağa eş değer olmayalım ki??..

Bu aziz vatan topraklarına "anadolu" demiş ecdadımız. Toprağı anaya benzetmiş. Vatanı kadına eş değer tutmuş. Evet, kadındır bir ülkeyi vatan yapan, toprağı değerli kılan. Erkek devletse kadında vatandır. Yurttur. Ülkedir. Millettir. Tarladır. Topraktır. Tarla ve Toprak azizdir, kıymetlidir. Bak, tarlasına toprağına değer vermeyip satanlara, üç kuruş paraya tamah edip vatan topraklarını yahudiye kaptıran filistinlilerin haline, sürünüyorlar şimdi, perişanlar. Böyle yapanlara, topraklarını satanlara bu ceza Müstehak, Az bile..
Dönümü kaça olduğu merak konusu olan "tarlayı" sürme eylemidir.
Tarla sürülmez ekilir. Valla ben ekiyorum ama sürenlerde var tabii. Şlopsss.
sürülmek isteyen sözlük kızları eklesin.
Fallik obje yerine pulluk obje kavramını hayatımıza kazandıran, mustafa kemal atatürk’ün deyişiyle gökten indiğine inanılan kitap sözü.
davar mıyım ben aq.

bana göre ağaçtır , meyvesini yerim , yaprağının suyunu içer , yaslanırım.
sürdürüyordur.
nerde okuduydum hatırlamıyorum ama bu mevzuları görünce cuk oturuyor :

"sürekli seks, futbol ve siyaset konuşup üçünde de başarısız olan başka millet yoktur heralde"
güncel Önemli Başlıklar