bugün

tercih meselesidir. bir kadın isterse öper istemezse öpmez. isterse tokalaşır istemezse tokalaşmaz. saygı duyarım. ben bir erkek olarak öperim, yalarım, severim. bundan rahatsız da olmam. ama bayan olsaydım istediğimi öper, istemediğimi çük gibi bırakırdım. ama bir erkek olarak kesinlikle "kadın erkek eşit değil mi laaan beni de öpücen" demem.

öptüm hepinizi.

3 sene sonra gelen edit: başlığın başıma kaldığını ne kadar geç farketmişim.
tanımadığı erkeğe gereksiz samimiyet ve sıcaklık göstermek istemeyen kadındır.

ne diye suçlayacaksınız şimdi? ''kesin başı örtülüdür, gericidir, gericiler böyle erkekleri öpmez'' diye mi? insanları ayırmadığınız bir konu bu kaldıydı, onu da yapıyorsunuz. tercih meselesidir, tasvip etmiyordur, öpmez... sana ne kardeşim? kutuplara ayırmanın da bu kadarı yani.
(bkz: ayrım yapıyorum orgazm oluyorum)
düşük derecede lezbiyendir. bunun bir derece ilerisi için (bkz: kadinla sikisip erkekle sikismeyen kadin).
cinsel tercihle alakalı olabilitesi de vardır. karşısındaki insana insandan önce kıllı ya da kılsız diye yaklaşır. ki bence haklıdır da.
ben bir lezbiyen olarak diyebilirim ki; erkekler yivrançtır! ay ne öyle kıllı kıllı.
ama ayrımcılık olmasın diye öpmem gerekiyorsa da çıkarır koyarım masaya!*
eşitlik, özgürlük benim bildigim hep aynı baslık altında ele alınır, tartısılır.
böyle bir durumda özgürlük; hatunun o adamı isterse öpmesi, istemezse öpmemesidir,
eşitlik; eşitlik denen şeyin burayla ne alakası var ki?!
sakkalara karşı alarjisi olan kadındır. çok hassas bir cildi vardır ve hafif kirli sakalın surata battığını söyler ve akabinde kızarttığını da dile getirir.

refkles itibari ile erkeğin bir anda dumur olmasına da sebep verir.
yadırganmaması gereken kadın , aynı zamanda öptüğü kişinin kimseyi ilgilendirmeyeceği kadın.
erkeklerle enseye şaplak göte parmak modunda yakın olmak istemeyen kadındır, düşüncesine saygı duyulmalıdır. hiçbir kadın bir erkeği öpmek zorunda değildir, hele ki toplantı gibi resmi bir durum dahilinde hiçbir kadına erkeği öpmediği için laf edilemez. prensip meselesidir, kişisel düşüncedir; o kadar yakın temasta bulunmak istemiyordur. hemcinsiyle samimiyetini belli etmek için öpüşebilir, en nihayetinde hemcinsidir; fazla çekinmeyecektir. fakat bir erkeği öpmenin herşeyden önce hiç mi hiç lüzumu yoktur, elini sıkmak ya da gülümsemek dahi yeterlidir. kocası sanki, ne yaptığından sana ne?

kadın erkek eşitliği diye zırvalıyorsa, yine saygı duyacağım kadındır. en azından kadını öpüp erkeği öpmemek durumunda kadın erkek eşitliğinin ihlal edildiğini düşünecek kadar komik değildir bu insan.
(bkz: lezbiyen)
erkekleri öpüp kadınları öpmeyen erkekten daha normaldir kendisi.
doğru olanı yapan kadındır. zira bizim dinimizde evli olmayan bir kadın ve bir erkeğin yanktan da olsa öpüşmesi uygun değildir. sadece kadın değil erkeğinde yapmaması gereken bir davranıştır bu.
erkeklerle tokalaşıp, kadınlarla tokalaşmayan erkeğin karşıt cinsidir. el ya da öpmek için uzatılacak olan yanak havada piç gibi kalacağından, selam bile verilmez bunlara.
kimseyi alakadar etmeyen durumdur. nitekim aha bu karı bana iki kere baktı kesin verecek diyen insanların olduğu yerde öptüğü zaman neler olabileceğini düşünüyor olabilir. böyle olmayan insanları tenzih ederekten böyle insanlar yokmuş taklidi yapmaktan vazgeçelim.
(bkz: isteyen istediğini öper) *
kimi öpeceğime ve beni kimin öpeceğine ben karar veririm... * *
tayyip kadınıdır.
erkekleri öpüp kadınları öpmeyen kadın kadar ilginç olmayan kadındır.
tuhaf bir insan tipiyle karşı karşıya kalmış hanımefendidir.

Bir bayram ziyaretinden...

Annesi annenin kuzeni olan ikisi erkek biri kız üç çocuklu bir aile bayram ziyaretine gelir. Teyzeyle kucaklaşılır, ufaklığın saçları okşanır, akran olan kız öpülür, ardından hoşgeldin demek için erkek olan öpülür. Ailenin reisi olan ahmet dayı içeri hızla geçip bu merasime katılmadığından salonda ayriyeten selamlanacaktır.

Mübeccer kızımız salona girer. Bu aileden hemen önce gelen enişte ve hala öpülüp ahmet dayıya yönelir mübeccer. Biliyordur ki ahmet dayı imamdır, tokalaşsın yeter nesine lazım 45 yaşında adamı sarılır, yanak yanağa değdirmek suretiyle öperse tahrik edebilirdi. En güleç yüzüyle elini uzatıp:

-hoşgeldin ahmet dayı.

Ahmet dayı istifini bozmadan:

-hoşbuldum kızım.

Mübeccer eli havada kalakalır. Biraz da utanarak elini indirip yerine oturur.

Ah aptal mübeccer! Nasıl sen uzattın o eli? Az daha 45 yaşında bir adamı tokalaşarak tahrik edecek, yoldan saptıracaktın. Ne fitneler, ne aşklar, ne ihtiraslarla kandıracaktın bu imam dayıyı. Ama bereket ki, kanmadı ahmet dayı! Oyununa gelmedi. Bu sapkın ve şuh (!) davetine karşılık vermedi.

Tahrik eden 'toklaşma'ya hayır!
(bkz: ağzından mı öpmüş)
kadınları kadınları öpüp erkekleri öpmeyen kadın diye kategorileştiren ve yorum yazan sonra da kimseyi ilgilendirmez, tercih meselesidir diyen garip bünyelerin düşüncesidir. önce bir argüman atıp sonra da savunmasını yaparlar ilginç.
grup seks sırasında hem erkekle sevişip hem kadınla sevişen kadındır. bi yandan kadınla öpüşür.
namusu dudağında saklayan kadındır.
tercihini o yönde kullanmış kadındır. ama tokalaştıktan sonra öpmeye şalışıldığında kendini çekmesi er kişiyi fena g.t eder.
tercihini o yönde kullanmış kadındır. ama tokalaştıktan sonra öpmeye çalışıldığında kendini çekmesi er kişiyi fena g.t eder.
Ahlakı dudağında taşıdığını sanan kadındır.
dininmizin gereğini yerine getiren kadındır. çoğu erkek tokalaşırken bile tahrik olduğu için bu olmalı zaten. boşalan bile var amına kodumun ülkesinde.
kesinlikle cahil kadındır. lan yıl olmuş 2014 hala 500 lü yılların kurallarını uyguluyan karıları görmek yürek burkuyor. sonra niye ab ye giremiyoruz. bu gidişle kızlı erkekli otobüse bile giremicez.