bugün

üstün hizmet madalyası, yetmedi mareşallik ünvanı verilmesi gereken erkektir.

şu ana kadar görülmemiştir.
Bir kadın olarak, haklı olduğunu düşündüğüm hiçbir erkekle tartışmam. Ve benim gibi düşünüp davranan çok kadın var.
Gaydir kesin..başka türlüsü mümkün değil .

(bkz: Gay cirkefligi)
haklıdır.

tam tersi de olabilir.

boş yere tartışmayın, enerjinizi sevişerek atın.
G.tüne güvenen kadın varsa buyursun. Haksız çıkmadım ki hiç.
Zeki, karakterli, eli yüzü düzgün adamdır, 250 gr için doğru bildiğinden vazgeçmez. Zaten bir kadınla her tartıştığınızda haksız çıkarsanız kadınlar tarafından yetersiz görülür ya terkedilir ya da boynuzlanırsınız. Kadınlar pasif, her dediğine tamam diyen erkeklerle uzun vadede birlikte olmazlar, bir süre kedinin fareyle oynadığı gibi oynar daha sonra gerçek bir erkek arayışına girerler.
benimdir...

taktiği veriyorum: ağzınızı açmayın...

sıkılıp gidiyorlar sonra...
imkansiz gibi birseydir yanliz bazilarimiz son sozu ben soylerim "tamam aynen senin dedigin gibi olsun" diyerek kendini avutur.
son sözü her zaman erkek söyler...

-haklısın karıcım.
Tartıştığı kadın sıradan değilse, erkek de fikirlerini mantık silsilesi içerisinde ifade etmişse neden olmasın.
Tartışmayı kazanmak ayrı bir şeydir, tartışmada haklı olmak ayrı bir şeydir. Biraz geveze olan taraf haksız da olsa neticeyi kendi lehine çevirebilir. Bana hep boş işler gibi gelmiştir bu tür şeyler. Lakin biri sizi sürekli tartışarak bozmaya çalışıyorsa ona ironi ile cevap verin, derim. Çünkü karşı tarafta şok etkisi yapar. Ben zaten tartışma sevmem. Hele hele bir kadınla münazaraya asla girmem. Buna rağmen ısrarla benimle uğraşıyorsa o kendi terbiyesizliğidir.
yok öyle bir erkek.
adamdır.
Olgun ve zeki erkektir. Fazlaca okuması ve hayatı görmesi gerekir.
güncel Önemli Başlıklar