bugün

kadını bir cinsel organa indirgemektir.

etrafınızdaki, çiçek alınca çok sevinen, karşısındaki adamı çok duygusal, düşünceli, romantik, centilmen olarak tanımlayan bütün o geri zekalı kızlara bakın. bunların çoğunun ortak söylemi, "ay kadına cinsel obje olarak bakan erkekten tiksinüyüüürüüüm"dür.

ama bu salaklar bilmezler ve ezbere beyinlerinde analiz, yorum gücü de olmadığından, kafaları bir sürü basmaz ki, çiçek dediğin şey, bir bitkinin üreme organıdır ve adam seni dölleme arzusunu kelimelere dökemediği için, sembolik olarak sana cinsel organ hediye ederek, "senü sükmek istüyüüürsüm hatüüce, seni dümaltüüp, çatür çatür bafülemek istüyüürüüüüm, annüyür müüsün?" demeye çalışır.

yazık lan.

acıyorum bu geri zekalılara.

http://www.authorizm.com/...ermenn-gercek-anlami.html
(bkz: son 10 bin yıldır kimsenin önemsemediği şeyler)
(bkz: troller çarpışıyor)
çiçeklerin anlamını bilmeyenlerce am göt sanılacak anlamdır.

şöyle bir durum vardır ki;
daha kızı doğru dürüst tanımadan lak diye bir demet gülü önüne koyuyorsa yavşakça bir amacı olabilir. ancak kimi erkek ve kadınlarca bunun romantik bir enstantene olduğu bilinir.

çiçek vermek kadınları yo yo ''bazı'' kadınları mutlu eder. o yüzden her gördüğünüz hatunun ayak bileklerine gül yaprakları dökmeyin, sonra o gülün dikenlerini götünüze sokabilir.

tabii sayın 21 santim için bunlar direkt seks objesi.*
(bkz: al gülüm ver gülüm)
onu mutlu etmeye çalışmaktır.

acaba yediğimiz sebzeler, meyveler bitkilerin neresi diye sorasım geldi.*
(bkz: can simidi)
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)
dervişin fikri neyse zikri de o'dur mantığını bu duruma uyarlarsak. Sen hatunu bafilemek için o çiçeği alıyorsan zaten Hindistan'a git bir zahmet tapsınlar sana orda. Çiçek bir kadına alınabilecek en güzel şeydir. Doğru zamanda alınan bir çiçek, o hatunu etkilemek için söyleyeceğin binlerce kelimeden daha etkilidir. Erkeklerin ya da kadınların hepsinin olaya cinsel içerikli yaklaşmadıklarını düşünürsek, sevdiğiniz hatunun geçirdiği kötü bir günün akşamında sizi elinizde çiçekle karşısında görmesinden daha etkili bir şey olamaz. He ama ulan hatun'un da günü kötü geçti, vermez de bu şimdi bana, şurdan çiçek alayım yumuşasında, sevişiriz belki diye düşünerek alıyorsan o çiçeği, seni hangi ağıla kapamak lazım onu sorgulamalı...
güncel Önemli Başlıklar