bugün

hepsine yürümeyen diyelim
elbet birine yürüyen vardır.
Mal erkektir.

Koşarım bile yürümek ne be?
Annesinin minik kelebeğidir.

Geceleri muzlu sütünü içmeden uyumaz.
Koşmakla meşgul olabilir. Sportmen beyler eqlesin..
babişkosunun piremsidir. el alemin dişi bayanlarına prim vermez. erkek gibi erkektir.

görsel
Yaz kizim - karton toplayan çocuk.
Kim bilir belkide Sokratesin yolunda ilerleyip bilge bir filozof olmuştur.
benim ama uzakta olduğum için yürümüyorum ben gidene kadar hep başkası gelmiş oluyor.
ahh bir arabam olaydı siz beni o zaman görün.
Koşuyor olabilir. Böyle sinsiler de var.
Önceki yürüdüklerinden yorulup kenarıya çekilmiştir.
abi yürü gitsin yaaa.

bi daha mı gelcez dünya ya * .....
Fake hesabindan yuruyordur. Kesin bilgi yayalim.
Dokuzuncu nesilim, daha kim kadın, kim erkek, kim trans bile bilmiyorum...
inanmayacaksınız ama benimdir, trollüz diye burada karı kız peşindeyiz sanıyorlar. Cinsel seks bilgisi verince de kesin bu ona buna iş atıyordur diyorlar ama alakası yok.
yüyü yürü nereye kadar. ayaklarıma kara sular indi yahu !
Sözlük de kız mı var ki yürüyelim diyen iç ses...
Sonrasında "Olsaydı, yürümek ne demek; koşardım şarapsızım" diye çığlık atıyor ve mübarek kandil günü yemin ediyor.
Önceden de söyledik.

insanin kendinden utanması yoksa rahatlikla her türlü şeyi yapabilir. Ben bir tek kıza dahi yürümüş olsam kendimi oldukça mahçup hisseder ve bu utançla bir daha sözlüğe adımımı atamazdım. Sanki herkes benim kaç kurusluk adam oldugumdan haberdar olmuş gibi hissederim. Öyle olmasa dahi tek bir insana vermiş olduğum rahatsızlık veya o kişide yaratmış olduğum izlenim benim icin utanç meselesidir.

Yürümek terbiyesizce bir şeydir. Birine yürüyen herkese yürür. Niyet, gaye, hedef belliyse ve her sey o dogrultuda şekilleniyorsa bu sizin ucuz bir insan olduğunuzu gösterir.

Fakat böyle bir amacınız yokken zaman içinde bir arkadaşlık gelişmiş samimiyet oluşmuşsa, buna diyecek söz olmaz. Zira bu yürümek olarak nitelendirilemez.
Daha önce böyle bir erkeğe rastlamadım. Kadınlara yürümüyorsa ya topaldır ya da erkeklere yürüyordur.
Ekşiden para kazanılıyo goygoyuyla yarışacak bir goygoy uludağda kız var muhabbeti.
Koşmayı daha doğru bulduğu içindir.
Benimdir.

Yıllardır bu sözlülte takılmaktayım, ne özel mesaj atmışımdır, nede yavşamışımdır.

Aynı şekilde bana yavşayan da olmamıştır.
param bitti, mecbur yürüyeceğim.
ya matah bir şeymiş gibi bir de burda çıkıp "benim, benim" yapıyorsunuz.

bırakın arkadaşlar, samimi olun.

şu sözlükte asılmadığım tek bir kız kalmadı. yürürüm, koşarım, asılırım. bir kişi de çıkıp diyemez ki "kuti henüz bana asılmadı". biz de böyle bir delikanlıyız taygun!
güncel Önemli Başlıklar