bugün

yadsınamaz bir gerçektir bu. Erkek dertlidir, içini sözlüğe döker. Film izler eleştiri yazar uzun uzun. Aşık olur yine öyle upuzun cümleler kurar. Ama kadınlar öyle mi? Hemen dedikodu, ilişkiler, fal, makyaj vs.

Çok sıkıcısınız. Hemen savunmaya geçmeyin uzun yazmak maharet mi diye. Evet maharet.
giydikleri etekle ters oratılıdır.
uzun yazan erkeklerin de her zaman mantıklı konuştuğu görülmüş müdür ? kesinlikle hayır. kısa ve net olan daima makbuldür zaten.
oltamı attım bekliyorum.

Kısa ve öz olmayı amaç edinmiş olmalarından kaynaklanan durumdur.
olabilirdir.*
bayanların derdini rahat orda burda anlatıp zavallı erkeklerin sadece sözlüğe yazabildikleri için doğru olabiletisi yüksektir.
kadınların kısa ve öz olmalarındanmış meğer...

erkekten 95859 kat daha çok konuşan ve düşünen bir kadın yazmaya gelince tıkanıp kalıyor. Neden? Çünkü erkekler hemen her konuda kadınlardan daha üstün. Yazmak dahil. Üzgünüm doğanın kanunu bu.
yazarların sözlük üzerinde birebir diyaloğa girmeden diğer yazarın cinsiyetini anlamasına vesile olur. tabii ilgili tespite göre benim de erkek olmam gerekiyor zannediyorum ki, ya ben lan neyse bir şey demiyorum.
konuşma performansı ile yazma performansı birbirine ters orantılı gibi görünsede canı istediğinde destan niteliğine sahip olabilecek kadar yazabilirler.
bir olay anlatıcam diye laf kalabalığı yapmadıklarındandır, düşünceli davranıp okuyan insanın zamanını çalmazlar, en az kelimeyle en derini anlatırlar. kısaca daha zekidirler.
bence kısaca;
1. yüksek ihtimalle erkekler kadar pc başında vakit geçirmediklerinden kaynaklıdır.

2. kadınlar yüz yüze konuşarak anlatımdan yanadır.
zeki olmalarındandır. Bu kadar insan yanılıyor olamaz. Hepsi zeki hem de. Biri ikisi değil.
zira herkez uzvuna göre yazar. bu sözlükteki en uzun yazıların, yozgatlıların kaleminden çıktığına şaşmamak gerek.
zira yanlıştır.
az kelimeyle çok şey anlatmanın daha zekice bir eylem olmasından kaynaklanan durumdur.
3 kuruş bilgi verecekken* laf kalabalığı yapan ve kendini anlatamayan erkekten bence daha makbule geçer.* Fikirlerini en net ve düzgün şekilde anlatırlar ve saçmalamazlar en azından. Güzel yazan bir kadın yazarın yazılarını takip etmemiş olan yazarların düşündüğüdür.
hic yasanmamis sex hikayalerini, olmus gibi uzun uzun, ballandira ballandira yazmamalarindan olabilir.
bazi seyleri imkansiza yakin olmasina ragmen, "evet bunu ben yaptim panpalar buda böyle bir animdir" demedikleri icinde olabilir.
beyinsizliklerindendir.
tembel olduklarındandır, kim yazacak lan hepsini. özet geç yeter. *
garip bir analizdir.

yahu nedir bu cinsiyetçi söylemleriniz? kadın kötü araba kullanır, kadın erkekle aşık atamaz, kadın dediğin az konuşur, saçı uzun aklı kısa vs.

kısa entry yazılma sebebinin cinsiyetle ne gibi bir ilgisi olabilir? yani bunu hangi bilimle açıklayabilirsiniz? neyden alıntı yapıp bakınızlar verebilirsiniz? yapmayın arkadaşlar, insanı feminist söylemlerde bulunmak zorunda bırakmayın.
(bkz: süblimal mesaj vermek)