bugün

arada bir yapıyorsa komik olabilir ama genele yaydıysa bu durumu orada ben art niyet ararım, ibnelik ararım. kimse kusura bakmasın.
içinde gizli bir ibne saklı olabilir, saygımız var elbette cinsel yönelimine lakin birçok erkeği de hayalkırıklığına uğratması nedeniyle arkasından küfrettirendir. Maalesef başıma gelmişti. Kaç gün yemeden içmeden kesilmiştim erkek olduğu ortaya çıkınca. Bak yine aklıma geldi, yine moralim bozuldu.
Aklı sıra ağına düşürecek erkek bulup onunla bir iki ay eğlenip daha sonra da hohoho ben erkeğim olum diyerek işin içinden çıkmaya çalışan salak beyinli bir eleman olan erkektir.
Ay erkeklerin kadın taklidi çok zayıf hemen anlaşılıyo ya ayağıma oje sürdüm ihihihi falan yazınca diye cilve yaptıklarını sanıolar.
Seyfi Dursunoğlu hayatını öyle davranarak kazanmıştır ,mirasını ise kurumlara bağışlamıştır bazılarının aksine .
bu çocuğun başına ne geldi arkadaşlar. traveler sen mi kandırıp tıkladın lan yoksa?
Son zamanlarda kim napmış kim ne giymiş çok konuşulur oldu. Sözde müslümanlar yargı dağıtıyor cehenneme gideceksin yılanlar seni yiyecek vs şeyler söyleyerek seviyesizce konuşuyorlar. Peygamber efendimiz Allahın sevilen kullarından olduğu halde namazını kılmış iyi bir ahlak edinmişti. Ve onun bile cennete gireceği billi değildir. Sahi siz cenneti ne ile garantilediğinizi düşünüyorsunuz da insanları yargılıyorsunuz?
Ben değilimdir.
O ne güzel erkektir.
bizim okulda öyle bir tip var. böyle bir sırıtma geliyor gördükçe sonra yanağımın içini ısırıp bir şekilde durduruyorum kendimi. bu onun suçu değilmişcesine.
gay olabilir.