bugün

(bkz: salt bir canlısın ama insan değil)
var böyle hayvanlar.

fakat tüm şeritler siz sevgili kadınlarımıza ait değil. iki çizgi arasında araç sürmek de bu kadar zor değil.
http://images.beyazgazete...almaz-hatalari_841335.jpg
http://www.yokamk.com/uploads/thumbs/efe0d4b4a-1.jpg
(bkz: sikmeseler bari)
böyle bir durumda kadınların derhal plakasını polise ihbar etmeli, ilgilenilmezse bence yalan ihbar yapın uğraşsın dursun ayı oğlu ayı derdini anlatana kadar, öy g.te böyle tarak.
Belediyeye ait bir kamyonu plakasiyla birlikte şikayet ettim. Tamamdır dönüş yapicaz dediler. Dönüş de "o kamyon bizim değilmiş" şeklinde oldu.
bu gibi magandal durumlarda bence insanlardan yardım istemek daha mantıklı. polis yardımcı olamıyor bu durumlarda. helal süt emmiş mahalle gençlerine söyleyecen bunu, arabasını ters çevirecek bırakacak.
Ayı değil orospu çocuğudur.
Bu kahpe çocukları kadın sürücü görünce korna falan da çalıyor. eşimden biliyorum. Biraz acemi insan olsa belki korna çalınca korkup kaza yapacak. Bu ibneliğin lüzumu ne?

Anlatayım; Eşim Otoyolda Esenyurt gişeden geçip Bahçeşehir'e gidecek, bir tırın yanından geçerken ibne direk kornaya asılıyor. Sonra eşim gişeye doğru ayrılırken tır Edirne istikametine yöneliyor, arada bariyer var, yan yana gelince yine kornaya asılıyor. Ya korkup kaza yapsa? Vebalini alacak mısın?
Ayıya hakaret etmeyelim. Lütfen.
Ayılara hakaret etmeyelim ama var böyle kırıcı yani kadın sürücü görünce arkasında olmaya tahammül edemeyip, birden hızlanıp, yanından fişek gibi geçip, önüne kırak kalaslar (kalas diyorum onları hakaret algısı yok).
gerizekalıdırlar. net.
Muhtemelen ayılığı salt trafikte sıkıştırmaktan ibaret değil, yaşamının her anına yayılmış gereksiz oksijen yakıcısıdır.
benim gördüğüm, kadın sürücüler çoğunlukla

kadın oldukları için önceliklerinin olduğunu sanıyor

saçma sapan hareketler yapıyor, çoğunlukla trafik

kurallarına da tecavüz ediyor, hepsi değilse

gördüğümün çoğu böyle

bilerek sıkıştıranlarda çoğunluka

sarı taksici orospu çocukları

dedik ya o.ç.

onlar için yapılabilecek bir şey yok

herkese aynılar.
Kesin cinsel sorunları olan, bak iktidarsız mıdır, bamya mıdır ne halttır bilinmeyen bir ayı türüdür.
Hee sıkıştırdın, noldu, evli mi sayılıyoruz artık, hamile mi bıraktın, noldu yani?
Bir de bi ödlek olur bu tayfa, " abla, b.kunu yiyeyim, ben ettim, sen etme" der takılmış plak gibi.. Hırbo!
Var böyle tipler. Ülkemizde özellikle ic anadolulu çokça kadın sürücü sıkıştıran bozayı vardır.
Gelsin biraz da şuramızdan sıkıştırsın.

Allahtan Arabamın camları simsiyah da içinde kadın olduğu belli olmuyor.
Ata sporu olarak trafikte kadın sıkıştırmak.
doğrudur, ilk 6 ay anne sütü alamamıştır, besin eksikliği ile büyümüş, tuvalet eğitimi noksan kişiliktir. sakin olunması gerekir, doğasında kendi haline bırakmak lazımdır.
6 sayısını ters çevirin 9 yapar. peki bu hain sürücüler ne yapmak, nereye varmak istemektedir?

şaka bir yana dertlerini bilen var mı? kadını sıkıştırarak etkilemeye mi çalışıyorlar yoksa araba kullanmayı bilmiyorsun mu demek istiyorlar?
ben aksine uzaklaşıyorum.
Parası çok olan ayıdır zira ben kadın şoför gördüğümde şerit değiştiriyorum üstümüze çıkar diye.
özgüvensiz insan müsveddesidir. o yaptığı bir andaki hazla kendini bir b*k zanneder ve küçük mutluluklar yaşar. andaval
güncel Önemli Başlıklar