bugün

-kadın proğramlarının sadece kadınlara hitap ettiğini düşünmeyen erkeklerdir.
-izleyici olarak 100 kadın varsa 10 tanesi erkektir.
-bazıları eşlerinin dizinin dibinden ayrılmadığı için,bazıları da eş dayağı yediğini tüm dünyaya haykırmaya gelmiştir.
-erkeklerin yerden yere vurulmasına asla seyirci kalamazlar,erkek haklarını savunmaya başlarlar.
-bazıları ise eşlerinin cimdiklemesi ve "kalk çabuk kadınları savun" demesiyle,
kadınları savunur,
-erkekleri savunmaları tehlikeli bir olaydır çünkü çıkışta bir yığın kadın tarafından köşeye sıkıştırılıp linç edilme durumuyla karşılaşabilirler.
-asla ayıplanmaması gereken erkeklerdir,ne demişler;"sizi bu medeni cesaretinizden dolayı kutluyoruz efendim".
eşleri zoruyla getirilen,ya da eş bulma umuduyla gelen boş beleş ya da evde kalmış kişicanlardır.
bu ülkede erkeklerin kadınlardan daha çok sorunları olduğunu gösteren olay.
hanımların düzellediği günlere*** yeni katılan ve hanımların bu programlar uzerine konustugunu anlayarak bu tip programlara katılan yenı nesil gün erkeğidir.
dantel örmeye hevesli, cemil ipekci ve elton john 'un tavırlarına hayran, xx kromozomlarının arasına y kromozumuda karışan dönmeler.
aynı hamurdan mamul prototiptir
yorum yapmaya kadınlardan daha hevesli olan kişilerdir. *
kadın programlarının kadrolu seyircileridir.
Bir sabah Ahuuuu Ahuuu çıglıklarıyla uyandım. Noluyo lan dedim kendi kendime. Meger annem acmıs televizyonu bu manyagı izliyomus. Sonra bıyıklı bi abi carptı gozume. Ertesi gun yine ahuuu ahuuu diye uyandım. Bu yaklasık bir ay boyle surdu. Artık bu cıglıklar olmadan uyanamaz olmustum. En sonunda program bitti oh be rahat rahat uyurum artık dedim sonra seda sayan cenerle tülini yeniden almaya baslamıs programa. Sokayım boyle programa diye dusunurken bi de baktım ki aynı abi yine orda. Sanane kardesim manyak mısın niye evlendirmeye calısıyon adamı isterse evlenir. Bu adam daha sonra birisi vardı midesine kelepce taktırmıs ölücekti az daha manyak onun eski karısıyla yaptıgı programa da cıktı. o gün bu gundur haberler ve bazı diziler haric tv izlemiyorum. yasasın fm
karısı çalışan ama kafası çalışmayan erkektir. kadın gibi erkektir.
emeklidirler. gelip görüp geçirdiği yaşa kadar yapmadığı sosyal faaliyetler, içerisinde olmadığı toplumsal geziler, köyünden getirdiği kahve kültürünün yılların verdiği bıkkınlığı vs. onlar için bu büyük bir eğlencedir zira göreceleri bu şekilde olduğundan en büyük aktivitesidir yaşı başı ve konumu itibari ile. eşinin akşam çaylarında karar verip giriştiği durumu kendince eğlenmek amaçlı eyleme dönüştürmüştür. bir de pişmiş kelle gibi sırıtırken alkış tutar. kapasitesi bu kadardır.
- BiLMEM NE BiLMEM NE KATILIYOR MUSUNUZ?
- EVETTTTTTTT!
- ŞÖYLE BÖYLE ÖYLE DEĞiL Mi SEVGiLi KONUKLARIM?
- EVETTTTTT!
- BEYEFENDi SiZ HERŞEYE KAFA SALLIYORSUNUZ?
- EVETTTTTT
- HANIM ZORLA GETiRMiŞ GALiBA SiZi ÖYLE Mii?
- EVETTTTTT!
ununu elemiş, eleğini asmış erkektir.
can sıkınısından erkek olduklarını da unutmuş şahıslardır.
emekli insandır. yapacak işi de olmadığından tv'ye çıkma gereği duymuştur.
kadın programına çıkmış kadınların eşleri, ağabeyleri, babaları vs. olan adamlardır. o programlara katılan kadınları yadırgamıyorsak onları da yadırgamamalıyız. zira o kadınlara o erkekler. şaşıracak bir şey yok.
işsiz- emekli sayısı arttıkça kadın programlarını tümüyle ele geçirecek seyircilerdir. günlük cüzi miktarda para veriliyormuş galiba bu insanlara burası bir geçim kapısı olmuş geçenlerde haber yapılmıştı bu mevzuu.
mango da erkek olmak duygusunun eşanlamlısı.*
(bkz: uefa gözlemcileri)
andropoza girmiş fakat bunu kabullenemeyip red psikolojisi ile abuklayan heriflerdir.
(bkz: serbest meslek erbabı)
(bkz: ezik olmak)
kadın seyircilerin hep bir ağızdan kızların içinde kızılcık bebek diye böğürerekten alkışlı protestoyla stüdyodan kovulmasını istediğim erkekler. *
prostat ve andropoz olan erkektir.
(bkz: ortam insanı)