bugün

Kadın erkekten katbekat daha azgın,Abaza ve sapıktır. Her gün masturbasyon yapan kızlar gördü bu gözler. Ey gidi ey. Bizi mi koparıyorsunuz ?
görsel
bayanlardan çok özür dileyerek, bu başlığa yazılan ilk entry'nin tam olarak zıttını savunuyorum, tırnak işaretleri arasında kalan kısmın yani.

----------
ikisi de azgın "ama kadın azgınlığını bastırıp gizleyebiliyor erkek tekeler gibi ortalıkta dolanır".
----------
Görmemiş yazarlar bok atmaya da başlamış.

Çamur at kirlenmese de izi kalır.
kadın mı erkek mi bilmiyorum ama en azgını bu galiba
(bkz: st greawraimcalhawi)
kadınlar daha azgindir ama keşfetmek gerekir narince güven vererek.
Ya azgın teke ya kuzgun leşe.
ciftleşmek istediklerinde gerekli sinyalleri vererek genelde erkeği yoldan çıkaran dişilerdir haliyle..
bebeyim sen böyle her şeyi soracak mısın?
Kadın eğer gerçekten kadınlığını keşfetme şansı bulmuşsa, erkeklerden daha çok zevk aldığına dair bir yazı okumuştum.
dünyanın en önemsiz konusu.
kadinlar tabiki.
Göster oğlum teyzelere pipini hey maşallah tomtomları bile 5 okka hey yavrum hey diyerek yetiştirilen erkekler ve ört kız bacaklarını kırarım kafanı diye yetiştirilen kadınlar Eee haliyle sonuçta böyle bir toplum meydana geliyor ve böyle sorular ortaya çıkıyor!

Sonra da kadınlar neden Kezban,erkekler neden abaza?

Düşün bakalım bir neden acaba (!)

Ha bir de bu olay hormonlar, genler gibi birçok faktöre bağlıdır. O nedenle kişisine göre değişir!

Fakat yukarıda anlattığım şeylerden ötürü, erkeklerin her zaman hazır asker olarak bekledikleri, kadınlarınsa cinselliği tü kaka olarak gördükleri düşünülür.
görsel
bence kediler daha azgın. bir sürü sokak kedisi yavruluyor, ben bu yavrulara bakabilecek miyim demeden...

yani kabataslak bir hesap sonucu şu an için dişi kediler en azgın canlı. isteyerek mi çiftleşiyor yoksa bir kara kedi tarafından tecavüze mi uğruyor bilemem ama o dişi kediye de sormak lazım tabii;
o saatte o çöp tenekesinde ne işi varmış diye...
Kadınlar daha azgın kim ne derse desin. Erkek 31 çeker sevgilisi ile cinsel ilişkiye girer bir süre kadın dahi görmek istemez. Kadın ise tam tersi seks yapsın daha fazla seks ister.
Yaz, bayan.
erkeğine kadınına göre değişir. cinsiyete bağlamamak lazım.