bugün

Haklara gelince erkeklerden fazla iste sorumlulağa gelince erkeğin %10'unu bile isteme bu feministler komik.
Aynı cümleyi 100 yere yazmış.

Erkek olarak ben utanıyorum, bu herife biri nafaka versin *
yav daha kadın erkek eşitliği sayıklanıyor. bildiğin feminizm baskınlık manasında olup faşizimdir. kadınlar bize emanettir ve bir nevi hediyedir. düşünsene dünya da hiç kadın olmadığını ne kadar boktan olurdu. kadınlar gittikleri ortamı güzelleştirir ve kadın ve erkek eşit olamaz zaten sadece aynı türe aitdirler ve cinsleri farklıdır. yaratıcı bizleri birbirimizin iyi ve kötü eksik yanlarımızı tamamlamak için böyle yaratmıştır. ama aşağılık kompleksine kapılan bazı kadınlar sözüm ona eşitlik ayağına erkek kin ve nefretlerini kusmaktadırlar. e eşitse birbirimizi niye dövemiyoruz tabi şiddete karşıyım. ya da biz neden centilmen oluyoruz. ya da kadınlar bize neden yemek ve temizlikte uardım ediyor. freud bile kadınları anlayamadım diyorsa piuvv biz bittik. biraz günümüz ülke kadınları egoist ,narsist ve benciller. benden bir sözlük yazar arkadaş tavsiyesi evlenirken eşitlik isteyen birini bulursanız evlenin. neymiş birkere evleniyormuş prensesler. evlenirken otursun kız erkek tarafı ne masraf olduysa ikiye bölünsün. boşanırkende kim haksızsa o karşı tarafın zararını karşılasın. git düğün takı bilimum ne varsa ama erkek alır. boşanırken çirkefleş mehiri mi ver yok altınlar benim hakkım yok nafaka, tazminat sizede borçlar kalsın. sonra kızlar ayaklarımızın üstünde durmalı de bu ne aymazlıktır bu arkadaş.
çocuk kimde kalıyorsa karşı taraf nafaka ödemeli.

kadın erkeğe bırakacaksa çocuğu misal kadın bu durumda gelirine ve işine göre nafaka ödemeli.

ortada çocuk yoksa kimse nafaka ödememeli.