bugün

Az önce gerçekleşen sahnedir.
Yemek yerken denk geldim allah belanızı versin Rtük uyuyor galiba.
gerçek çiş olduğunu sanmıyorum. rol icabı sarı olsun diye ice tea falan koymuşlardır içine.
Çekilmesi gereken sahne ayağına çekmedikleri sahne kalmamıştır. Çiş ne ki? Sanat adına tüm milli manevi değerler çiğnenirken millet sadece bakmış ve izlemiştir. Kime ne söyleyeceksin ki? Uyuşturucu verilmiş sersemlerden hiç farkımız kalmamış hatta bazılarımızın hoşuna bile gider olmuştur. Gün gelecek Bu televizyon sayesinde kaybetmediğimiz hiç bir ahlaki erdem milli manevi değer öz kültürel kıymetimiz kalmayacak ve tarumar edilecektir.

Çekilmesi gereken diyerek zaten şartlandırmışlar, sanat medeniyet özgürlükler ve demokrasi ayağına yozlaştırdıkları zihnimizi fikrimizi kalbimizi önce yıkamışlar sonra da tecavüz edip bir güzel iğfal etmişlerdir. Etmeye de devam edecekler. Sanat moda medya magazin sinema diziler v.s. hepsi deccalın emrinde ve kontrolü altındaki askerleridir. Bizi önce ahlaken çökertmeliler ki sonra işgal ile savaş meydanında ezip çiğnesinler. Öte yanda demokrasi terenennileriyle uyutulan saftirikler de çağdaşlık medeniyet bilim insan hakları hukukun üstünlüğü seküler yaşam ileri demokrasi diye masal anlatadursunlar habire bize. Dine düşman tayfayı saymadım bile.

Abd sayesinde israil golanı aldığında büyük kürdistan kurulduğunda gözümüz açılır uyanırız belki. Bizi izlemeye devam edin siz. Biz de işimizi rahatla yapalım öyle değil mi?
Aha yine gelmiş biri hamaset yapmış. Bir film sahnesi sayesinde milli değerleri örfü ananesi zedelenmiş!

Sanat ve medeniyet hiçbir bokunuzu zedelemez tabi sanattan ve medeniyetten anlayabilen nesiller yetiştirmeyi başarabilirseniz!

Bu arada israil abd sayesinde golan tepelerini almadı baya bildiğin bilezik gibi geçirip aldı. Saddam golan tepeleri için israil e füze atarken siz saddam ı indirmeye gelen abd lilere dua ediyordunuz ananeci kardeş!