bugün

topukları kabuklaşmış ise oldukça iğrençtir.
kılsız ayaktır.
(bkz: hastasıyız)
Erkek ayağının yanında daha zarif ve ince kalan, güzelliğiyle Bir bayana bayan dedirten gerekli bir organ.
bakımlıysa ve küçükse güzeldir.
(bkz: güzel ayaklı ünlü kadınlar)
eğer üstünde kıl varsa -az bişey değil fazla kıl varsa- koşarak uzaklaşırım.
(bkz: ayak fantezisi)
sandaletten taşan parmaklara sahipse iğrenç olan ayak.
kadının doğası gereği biraz daha küçük,nazik ve güzel olması beklenilendir. ama tam aksi de çok kere görülmüş ve doğrulanmıştır.
baştan çıkarabilen, tahrik etmeden etkileyebilen tek kadın uzvu. diğerleri direk harekete geçirir oysa ayak havalara uçurur. güzel ve bakımlı ayakların hastasıyız.
ince uzun ama küçük olması makbuldur.
kokmayan ayaktır.
kadın ayağı yalamışlığımda oldu.recep ivedik.
pembe kokar.
en güzeli 36 numara, şirin, narin olandır.
küçüğü makbul olan ayaktır.
36 numara olanları bebek ayağını hatırlatır. bir de sabah ondan önce uyandıysanız, kahvaltısını hazırlayıp onu uyandırmak için odaya girip yorgandan dışarı çıktığını gördüyseniz daha bir sevdirir o'nu size.

ama yine de ayaktır sonuçta fazla üzerinde durmamak lazım...
beyaz tenli, bakımlı ve 35 ve 37 numara arası olanların güzel olduğu ayaktır. ince ve zarif değilse hiç mi hiç güzel değildir. erkek ayağı gibiyse ve kalın bilekli birine aitse lütfen ama lütfen bileklerinizi pantolonla, ayaklarınızı kapalı ayakkabılarla saklayın ayakları. ben gördüğümde tahammül edemiyorum, erkekler ne düşünüyorlar kim bilir?
genelde gayet estetik ve çekicidir.

(bkz: ayak fantezisi)
(bkz: erkek beyni)
sevgili uzun bir yürüyüşten sonra eve gelip koltuğa kendini bıraktıktan sonra masaj yapılması gereken ayaklardır. Pürüzsüz ve yumuşacıktır.
ayak yapma bana deyiminin dişi halidir. Bir kıvırmadır. Herhangibi bir olay karşısında salağa yatmaktır bir nevi. Kadının ayak yapması tehlikelidir. Tıpkı erkek ayağına nazaran bir kadının ayağının gerçek anlamda da tehlikeler yaratabileceği gibi.
(bkz: okuduğunu anlamak)
ancak bakımlıysa güzel olan ayaktır.
eğer 38 numarayı geçerse hiç bir şekilde güzel olmayan ayak. 38 sınır yoksa dayımın ayağı gibi biçimsiz çirkin oluyorlar. sonra kızı betona basma ayağına çorap giy diye azarlıyoruz. o da kendini düşündüğümüzü sanıyor.