bugün

fark yoktur diye düşünüyorum.

ama bu konuda çok atıp tutan ben takmam diyen bir çapkın erkek arkadaşım kız arkadaşından ayrıldı ve tekrar buluştuklarında kızın biri ile yattığını öğrendi, kendini içkiye verdi zorla kabullendi.

ki ayrılınca yatmak aldatmak bile değil, her mala inanmayın işte.
aldatmanın cinsiyeti olmaz ulen.
erkek mal gibi yakalanır.
kadın sikilir erkek siker. toplum erkeğe aferin koçum, kadına ise orospu der.
hala siker sikilir lafını kullanan ezikleri tipsizleri görmemizi sağlayan başlık.
kadın aldatması, bok ise; erkek aldatması, aynı bokun lacivertidir.
ikiside eksikliktir. insan olarak bakılmalı kadın erkek ne farkeder.
ikisi de hoş değildir.

lakin erkek sikendir. sonuçta sen başkasının karısına geçirdin sana bir şey olmuyor ama kadınlar sonuçta hunharca sikilse delik deşik olur.

kadın sikilendir, erkek siken fark bu.
kadın için duygusal yanı ağırdır, erkek için duygusallık olabilir de olmayabilir de. sonuç itibari ile ikisi de üzücüdür.
ikisinde de yetememe ve farklı kişilere meyil durumu var. sonuçta bir başkasını o veya bu sebepten dolayı tercih edip yanındakini eksik görmüşsün ne fark eder?
aldatmanın içeriği aldatıyor olduğun gerçeğini değiştirmez. birini başkasına tercih ediyorsan onda olmayan bir şey için tercih ediyorsundur ya da daha fazlasını istediğin için. bu da zaten yanında olduğun kişinin artık bir anlamı kalmadığını gösterir.

yani uzun gitmesin bir fark ben görmüyorum.
Afedersiniz ama ikisi de aynı boktur.
Aldatan bence ya önce bosansin seni sevmiyorum desin ya da direk ölsün. Aşkta üçüncü kişiye yer yoktur. Yıkar evi ocağı o kişi.
Kadınların, yakalanmak istemediği sürece farkedilmesi mümkün değildir. O sebepten kadın aldatması havada karada alır.
Aynıdır. işin garibi her lafında çok aydın geçinen tipler bu konuda kadınla erkek bir olmaz diyor. Bal gibi olur lan. Ne demek aynısı olmaz. Bir düşün eşinin sevgilinin seni aldattığını ne hissediyorsan o da onu hissedecek. işine gelince Doğulu işine gelince batılı olmak yok. Net olun adam olun.
ikisi de aynı bok.

aldatmak dedigin de sadece başkasının koynuna girmek değil. yalan söylemek de aldatmak sayılır.
Duzen ve donem insanlarin doyumsuz olmasina sebep oluyor. Kimse halinden memnun degil hep daha fazlasini istiyoruz insanlar mevcutla yetinmeyi artik unutmus. Bu durum iliskilerden tutunya hayatin her alaninda benzerlikler gosteriyor.
Aldatmanın ırkı cinsi rengi yoktur.
Tek Aşk, tek eş, tek can, tek canan.
erkeğin yapması beter, lakin anne olacak kadının yapması beter ala beter olan hadisedir.
Aynı bokun aynı rengi.
iki taraf için de rezil bir durumdur hele aldatan erkek veya kadının bir de çocukları varsa bu çocuklar için de çok zor durumdur. Aile huzuru için böyle şeyler yapılmamalıdır.
ikisi de kötüdür; şu aldatması daha böyle , bu aldatması daha böyle demenin anlamı yok bence.
Kadın daha zor yakalanır. Gözüyle gören erkeği bile yapmadığına inkar edebilir. Bir de sen bana nasıl böyle bir şey söylersin diye fırça arar trip atar özür diletir kendinden.
Erkek maldır hemen yakalanır.
ikisi de şerefsizliktir.
bana kalırsa orospunun kadını erkeği olmaz, özellikle bizim coğrafyamızda kadın aldatırsa; orospu, erkek aldatırsa; hovarda diyorlar.
kadın aldatırsa orospu takısı eklenir isminin başına erkek aldatırsa çapkın takısı eklenir isminin sonuna bu toplumsal gerçek.
ama asıl gerçek her ikiside aslında kendilerini aldatmış olurlar.