1. 1.
    başıma gelen olaydır. kendimi bildim bileli diye bir laf var ya işte o bende 3 yaşından beri başladı. 3 yaşından beri yaptığım her şeyin farkına varıp doğruyu yanlışı ayırt edebiliyorum.

gelmek istediğim nokta şudur ki ankarada yaşayanlar belki bilir genç osman adında bir lise var. üç yaşından beri bu lisenin içinde kabuslarımı görüyorum. liseye ilk kez 9 yaşında gitmişimdir belki ama içini nasıl bildiğimi bilemiyorum.

kabuslarımda bende mevcut olan yükseklik korkusu başlıyor ve merdiven boşluğundan aşağı çakılıyorum. veya buna benzer birtakım olaylar.

okulun puanı benim puanımdan 100 puandan fazla düşük olmasına rağmen geçen sene o okulu yazdım. ve şu anda o okula gidiyorum. birçoğuna göre geleceğimi yaktım.

merdivenleri çıkarken o yüksekten düşüyormuşum hissi hala içimde bu yüzden merdivenler kalabalıkken hep duvara omuzumu sürerek çıkıyorum.

ve uzun zamandır bu kabusu görmüyorum. sanırım yapmam gerekeni yaptım.

siz şimdi diyeceksiniz ki ne diyor bu amk liselisi ama ben aramızda böyle bir durumdan rahatsız yazar arkadaşlarımızın olabileceğini veya yardımcı olabileceklerini düşündüm.

saygılar.
    2 ... tecoogluteco
  2. 2.
    bilinçdışınızdaki bir noktanın halledilmediği, üzerine gidilmediği anlamına gelmektedir.

devamlı kabuslarımda birileri tarafından yarı yolda bırakıldığımı, ne yaparsam yapayım sonucunda birileri tarafından bunun bozulduğunu görmem bilinçdışıma yaşantılarımın etkisi. bir nevi öğrenilmiş çaresizlik.

aynı rüyayı devamlı görmekten bıktıysanız, buna neden olan problemi bulup çözmeli ve rahatlamalısınız.
    4 ... kendinidogrulayankehanet