1. 1.
    lanet olası eski sevgilinin; üzerinden üç yıl geçmesine rağmen bir başkasıyla görüldüğünde vücuttaki kimyasal değişiklere engel olamamanın sonucu akla gelen olgudur efendim. henüz öğrenilememiştir, gelecek yıllar ne getirir bilinmez...
    2 ... maninblue
  2. 2.
    ağlaya ağlaya senden vazgeçiyorum, durumudur bir yerde.
    1 ... m ilginc olsun istedim
  3. 3.
    kaybetmeyi bilmektir. ve kaybetmeyi bilmek en büyük erdemlerden biridir.
    ... kartal penchesi
  4. 4.
    kabullenmeyi öğrenmek değilde bizzat kabullenmektir aslında olay. umutlarınızın boşa olduğunu anladığınız anda acıta acıta yaşadığınız, hep biryerlerde acısı kalan ama umut taşımanıza engel olan hadisedir. gariptir ama gerçeğin ta kendisidir.
    ... eli kolu bagli
  5. 5.
    zordur. zaman ister. ama mantigin kalbe soz gecirmesi cok zordur. kabullenmeyi ogrenme sureci mide kramplari, bas agrilariyla gecer. ama gecer...
    ... hellblazer
  6. 6.
    insanın bazı durumlarda elinden yapacak bişey gelmemesi durumunda mecburen yaptığı şey...
    1 ... mavi haziran
  7. 7.
    artık bir yerden sonra mecburiyetten olması durumu vardır ki o en büyük kabullenmeyi içerir. böylece kabullenmeyi öğrendiğini kabullenirsin.
    ... zapuntell
  8. 8.
    sadece aşk konusunda değil, hayatın her alanında zaman zaman karşımıza çıkan olaylar karşısında çaresizce göstermemiz gereken davranış biçimidir. ne yazık ki birtakım şeyleri sineye çekmek gerekir bazen.
    ... like fire
  9. 9.
    birçok yapışık gereksiz duygu ve düşüncenin bünyeden atılmasıyla dezenfekte olabilmek için en gerekli eylemdir.
    ... profendure
  10. 10.
    acı verir.
    (bkz: kişinin büyüdügünü anladıgı anlar)
    1 ... flying in a blue dream