1. 1.
  tabii ki de hoşgörü dini islamdir.
  2 -3 ... your grace
 2. 2.
  cizyeye hiç girmeyi battıkça batıyorsunuz gasp ve haracı da din diye insanlara fena kakalamışlar. insanlar işide nasıl birden doluştu bir sürü yamyam sapık manyak serbest helal diye kendini din savaşçısı ilan etti kadınlara neler yaptıklarını insanlara neler ettiklerini bilmem anlatmaya gerek var mı?
  6 -2 ... kakandoboy
 3. 3.
  sureden ayet çalıp ''kur' an- ı kerim şöyle diyor, böyle diyor, gerçek islam bu'' diyenler rahat olsun; içimizdeki size rağmen, türk islam mührünü dünyaya vuracağız.
  4 -8 ... lider teskilat doktrin
 4. 4.
  ''Müşriklerden biri, senden aman dilerse aman ver ona da Allah sözünü dinlesin, sonra da emîn olduğu yere dek yolla onu. Bunun sebebi de, onların, bilmeyen bir topluluk olmalarıdır.''

  tevbe-6
  7 ... lider teskilat doktrin
 5. 5.
  diyanet çevirilerinin hep sıkıntılı olduğunu gösterir.
  2 -1 ... system error
 6. 6.
  türklerin karşısında ne cehape durabilir ne hedepe ne de terör örgütleri .

  yavaş yavaş ezile ezile yok olacaklar .

  şeytanın ucuz saltanatının sonuna gelmiş bulunuyoruz .

  önce köpekleri bitiricez sonra sahiplerini bititrecez inşaallah .
  1 -4 ... tiamat
 7. 7.
  Bir sureden ayet alıp başını sonunu bilmeden yorum yapmamak gerekir. Kuran-ı Kerim bir anda inmemiştir o günün şartlarında yaşananlara cevap niteliğinde ayetler süreler vardır. Aynı süreden tüm ayetleri dikkatli okumak anlamak gerekir.
  (Tevbe-13)Yeminlerini bozan, Peygamber'i yurdundan çıkarmaya azmeden ve üstelik ilk önce size saldırmaya başlayanlara karşı savaşmaz mısınız? Yoksa onlardan korkuyor musunuz? Eğer mümin iseniz her şeyden önce Allah'dan korkmalısınız.
  3 -3 ... spoofer
 8. 8.
  "Kendi elleriyle cizye verinceye kadar savaşım"

  Not: cizye müslüman olmayanlardan alınan bir tür haraç.

  Evreni var eden (sözde) varlık, indanlara seslenip, ya size haraç ödesinler, ya da onları öldürün diyor, bu tanrı esnaflardan haraç toplayan mafya gibi davranıyor,

  Belkide tanrı değil, aç gözlü bir bedevi olduğu içindir.
  4 -5 ... tapmadiyentanri
 9. 9.
  bir de işin sefil yanı. ilk başta güçsüzken bir saygı bir hoşgörü benim dinim bana senin dinin sanalar. sonra güç kazandıktan sonra kafirlerle savaşın malını mülkünü gaspedin. iyilik barış dünyada yokmuş bunu düzeltmeye gelmiş din bu mu oluyor??
  3 -4 ... kakandoboy
 10. 10.
  Ayni kuran baska bir surenin baska bir ayetinde;

  Ey muhammed, sen insanlari Allah'a inansinlar diye zorluyor musun? Allah isteseydi onlari birer mümin olarak yaratamaz miydi? diyerek peygamberine dahi zorlamayi yasakliyor.

  Kuran in bir cok noktasinda bu tarz celiskiler var. o celiskiler de doneme gore dusunerek aşılabilir. Musrikler diye bahsettikleri sizin sandiginiz gibi gunumuzun ateyizleri degil, bizzat kureyslilerdir ve pislikten daha pislik olduklari gayette dogrudur.

  Kuran; koleligin, insan ticaretinin tavan yaptigi, kiz cocuklarinin diri diri gomuldugu bir topluma gonderilmis, kizlarin gomulmesini yasaklamis, insan yerine bile konmayan kadina mirastan yarim pay bile olsa hak vermis(ataerkil bir toplum ve erkek kadininin her turlu ihtiyacini karsilamak zorunda oldugu gerekcesiyle), kadinlarin erkeklerinin uzerinde hakki vardir demis, kan davalarini yasaklamis, haksiz kazanci yasaklamis. Sik kafali japon askeri de gelmis ama burada musriklerle savasin diyo da yok baris diniymiste bik bik.

  sen koca bir gotten ibaretsin biz bir sey diyor muyuz? got bedeninle anladigin seyi yetmeyecek aklinla dusunursen boyle sonuclar cikiyor ortaya. gor bilmem nerede paylasilmis iletiyi, aha ayet boyle diyor diye gez. tam bir eline tuzu alip, benim cukum hiyar diyene kosma vakasi.
  1 -8 ... kerberos34