bugün

Gezi parkı adı altında gelişen olayların önce mantıklı sonra küfürlü şuanda da saçma bir hal alışı.
şarjla çalışan müzik çalarların şarjının eninde sonunda bitmesi ve tam o zaman yanınızda bilgisayar olmayacak olması. acı ama gerçek.
mutluluğun anlık bir kavram olması. mutlu bir gelecek hayal ederken hayalini kurduğun şeyin bir bardak su içmek kadar kısa olacak bir kavram olmasını kabul edemiyor insan.
Yaş 35 şiirinin irdelenmesiyle ortaya çıkan durumdur.
yarın karga bokunu yemeden işe gidecek olmam .
iki kelime okuyarak, kendisini zeka küpü sanan insanlar.
türkiye cumhuriyeti başbakanının ingilizce bile bilmemesi.
tükenmez kalemin tükenmesi* * *
bildiğimizi sandıklarımızın her şey olduğu... neyse daha anlaşılır söyleyeyim... her şeyi bilmediğimiz.
hülya avşar'ın gezi direnişini temsil etmesidir. Listenin başını çeker.
bir gün kıyametin kopacağı gerçeği, her gün dua ediyorum daha erken kopsun diye.
hiç bir yere gidiyoruz, bütün yollar hiç bir yere çıkıyor. * *
sabah kalktığınızda gözünüzün şişlikten açılamaması.
zamanın bu kadar çabuk geçmesi, heyecanla beklenilen, gün sayılan günlerin çoktan geride kalmış olması.
insana herşey boşmuş gibi geliyor.
sevgilisinin olması.
Icimizdeki bu sevgi acliginin telafisinin olmamasi. Hayat sevgiden ibaret deilse neden hep o fikirin etrafinda donuyoruzki. Neden ihtiyac duyuyoruzki gibi dusunceler gercek ve kabul edemiyorum.
ülkeyi temsil edecek gerçek bir liderin olmayışı, bulunamayışıdır.
bir zamanlar sana deli gibi aşık olan insanın seni umursamıyor olması.
eğitimliden çok cahilin
zekiden çok aptalın
iyiden çok kötünün
sevgiden çok nefretin
minnetten çok nankörlüğün
uyanıklıktan çok körlüğün
bireysellikten çok köleliğin
artık alışagelmiş olmasını kabul edemiyorum.
80 yıl kemalist ideolojinin hakim olmasında sonra 10 yıl içerisinde taamen zıt bir ideolojinin,kemalismin yerini alması.
selülit.
başarısızlıklar...
(bkz: fuck the system)
sevdiğiniz insanın başkasıyla birlikte olacağı, olduğu gerçeği..
Daha bir yıl öncesine kadar beraber düğüne gitmiş olduğum, beraber takıldığım arkadaşımın bugün yaşamıyor olması.. ah be rauf um nerelerdesin gözüm seni arıyor. Ölüm haberini duyunca kendimi tutamayıp ağlamıştım… mekanın cennet olsun kardeşim. Elbet bir gün buluşacağız.