bugün

Bedevi arapların iç savaşını fransız komandolar çözüyor. Kutsal Topraklara kafiri sokacak kadar dangalaklar ama şeritla yönetiyorlar. Yersen.
Ebabil kuşlarının Fransız gign anti terör timleri şeklinde zuhur etmesine vesile olan baskındır. Olayın bu boyutu hep gözardı edilir.
Günümüzde olsaydı Kurtlar vadisi mekke filmlerine konu olabilirdi.
ilk etapta Şii anlayışında önemli yeri olan "mehdi"lik iddiası göz önünde bulundurulmuş ve olayda iran parmağı olduğu iddia edilmişti. Sonra humeynı buna tepki gösterip olayın asıl faillerinin yahudi Amerikan işbirliği olduğunu söylemiştir.
delinin teki rüyasında birinin mehdi olduğunu görüyor, o da hemen mehdiyim ben diyor ve buna hemen 400 kişi inanıyor. evet yanlış duymadınız 400 kişi buna hemen inanıyor ve kabeyi işgal ediyorlar.

(bkz: gerçek islam bu değil)
Müminlerin bilmezden geldiği baskındır.

https://youtu.be/vn_MYA8W6X4
ebabil kuşlarının grev yaptığı bir ana denk geldiği için fransız özel kuvvetlerinin müdahil olduğu baskındır.

hoş, söz konusu kuşlar kabe mancınık atışıyla iki kere yıkıldığında, avlusunda defalarca kıtır kıtır insan kesildiğinde veya karmatiler bastığında da ortada görünmemişlerdi ama neyse...
Fransızlar özel kuvvetlerinin Kabe'nin etrafına elektrik vermesiyle müslümanların kıçını kurtardığı olay. Mekke'ye müslüman olmadan girilemediginden Mekkelilerin kağıda kelime-i saadeti yazıp Fransızlara formaliteden okutup içeri soktukları traji komik hadise. tanrisini Kandıranlar şimdi IŞiD diye kendini kandırıyor.
üşenmeden okuduğum nadir entrylerdendi. öncelikle eline ve emeğine sağlık. yazım ve anlatım dilin kuvvetli amaaaa
beni hiç ilgilendiren bir konu değil. bana ne ...
sabah saat 4:28 ve sen bunu mu düşünüyosun? Ayrıca azmini takdir ettim bravo.
güncel Önemli Başlıklar