bugün

aziz mübarek ayda, bir ramazan cumasında aklıma takılan soru.
iddia şuydu: kabataşta bir bacımız, çocuk arabasındaki bebesiyle,
yarı çıplak ve deri eldivenli gezici tayfasının,
sidikli, küfürlü, darplı saldırısına uğramıştı da " elimizdeki görüntüleri var, bu cuma açıklıyacağız" denmişti.
sahi ne oldu o görüntülere? 300 cumadır bekliyoruz da. hani o yüzden bir sorayım dedim.

not: 342 cuma mı olmuş. zaman ne çabuk geçiyor.
hayırlı cumalar...
belediyenin güvenlik kamerasına da takılmış olan görüntüler geçtiğimiz hafta açıklanacaktı ama ekrem imamoğlu belediyeye gelince görüntüleri sildirdi, evet.
Seçimde oy çalındığının ispatı görüntüleride unutmazsak sevinirim.
--spoiler--
seçimde oy çalındığının ispatı görüntüleride unutmazsak sevinirim.
--spoiler--

çayımızı çerezimizi iftar için aldık. o görüntüleri de ayrıca bekliyoruz. görüntü önemli..
benim türbanlı bacıma saldırdılar diyorlardı.
Herkes oy derdinde arkadaş.
Kaba etten uyduruldugu için asla açiklanamayacak görüntulerdir.
Bugün yayınlanacak görüntülerdir.
6 senedir cehabeli atayiz vatandaşlarımız rencide olmasın diye yayınlatmıyor reyis, ama artık buramıza kadar geldi.
Cuma namazından sonra görüntüler yayınlanacakmış.

Not; çamlıca camiine gelin, orada barkovizyon gösterisi olacak.

Edit: ya yayınlanacak bu cuma günü işte. En kötü ihtimalle 50 tane aktroll kardeşimize deri pantolon giydirip türbanlı bir bacımızın üzerine işetir gene yayınlarız o görüntüyü.

Akp prodakşın gururla sunar.
Olmayan görüntüleri izleyenler!

Hala siyasetçi,
Hala gazeteci,
Hala köşe yazarı...

3. Dünya ülkesi olmak böyle bir şey...
(bkz: o cuma bu cuma)

görsel
Zaten türk halkının %82si deri panyolon giyip üstü çıplak gezer hobilerinin arasında insan üstüne işemek en üst sırada her gün göre bilcegimiz bi sahne
Hatta ben donumu bile deriden yana kullanırım

Ag malları.
üç gün dedin, beş gün dedin. aylar oldu gelmedin.

geçen cuma gelecektin.. haftalardır gelmedin...
Yakinda sinemalarda.
Ben izledim.

O kadar fena ki görüntüler, reyizin vicdanı elvermiyor yayınlatmaya. Yoksa etrafındakilere kalsa şimdiye kadar coktaaaan servis edilmişti.
Dediğim gibi görüntüler çok kötü fena. Hele o bebekle havadan tek pas oynandığı bölüm içler acısı. Allah'tan içlerinden biri imana geliyor da, bir degajla yavruyu denize yollamak kaydıyla bitiriyor iskenceyi. Türbanlı bacıya yapılanları anlatamıyorum bile, hâlâ aklıma geldikçe amonyak kokuyor her taraf!

Fena fena, çok fena. Reyiz milletini düşünüyor da göstermiyor.
Hadi kabatas bir șey değil, peki baskanlik sistemi gelince Hani ekonomik, siyasi açidan ucacaktik.ne hale geldik Trump bir Telefon aciyor hop papaz serbest, bi daha aciyor nasada calisan fetöcu serbest. Samar oğlanına döndük.
Yalnızca türbanlı bacılarımıza değil, benim sakallı cübbeli kardeşlerime de saldırdı bu geziciiler.
işte bu da delili, faillerden biri.

görsel
Bu hafta gösterime girecekmiş.
kaçıncı cuma bu acaba ?

1000. falan herhalde.
yeni versiyonu ...
türk milliyetçileri benim kardeşimin kapısına dayandılar . korkuttular .
kardeşimin saçları döküldü . görüntüler elimizde , arkadaşlar hazırlıyor .
cuma günü açıklayacağız .....
Hala beklenen video.
camiden makamına kadar loderler vasıtasıyla kanallar açmışlar, sonra ordan taksim'e yürümüşler. bu yıl da bunu yumurtladı.
görsel
onlar yillar once cbaskanligi tarafindan ACIKLANDI, SIZ GORMEDINIZ MI?
pinokyo tayyip gillerin yalan ansiklopedisinden bir bölümdü tabi ki yalan olarak kalacaktı.
daha hd'si düşmedi hocam. xbet sinema çekimi var. gelince koyucaz siteye.
güncel Önemli Başlıklar