bugün

yurtlarda aç kalmayacak insan.
pazar atıklarıyla beslenebilecek insandır.
Egeli olma potansiyeli yuksektir. Egeliler ya da salla egeyi izmirliler el kaldirsin! Roka da severiz simite gevrek cigdeme cigdem deriz cunku o cigdemdir! izmirli olmak cook guzeldir ve bu tatlar zeytinyagli yenir.
türk olamaz.
hepsini kendi eliyle mükemmel pişiren insandır.
sağlıklı beslenen insandır. diğer otu boku 1 yersin 2 yersin sonra bıkarsın. bi de 'biz kereviz yemeyiz hoppaninnaa' diye bişey vardı onu da aklıma getirmiştir ne olugunu bilmesem de.
40 50 yaş altında nadir olsa gerek bu insanlardan. yoksa hepsini yemek zor yahu.
bamya ve pırasa neyse de enginar ve kereviz... vıvvvvv.
muhtemelen 80 90 yıl yaşayacak olan insandır. Ayrıca hanımı da çok şanslıdır.
kesin egelidir.
kesin bitkisel hayattadır.
kolay kolay aç kalmayacak olan insandır.
giritli, aydınlı, sökeli, izmirli...vb. kısacası egeli olması yüksek ihtimal olan insandır.
'etsiz yemek mi olur ya' diye tepki görecek insandır. sağlıklı da değildir. insan vücudunun ete de ihtiyacı vardır.
1950 civarı doğan erkeklerdir. 620 gün askerlik yaptıktan sonra bu gıdalara karşı farklı duygular hissederler. mesela kapuskayı yarım ekmek arası yiyen çok iyi tanıdığım biri var. *
çok vardır efendim bu tipolojideki insanlardan.
büyük bir kısmını vejeteryanların oluşturduğu, yeşili sevenler ve koruyanlar derneğinin daimi üyesidirler.
kırmızı eti pek tüketmediklerinden, garipsediğim insanlardır.
erkek olma ihtimali düşüktür.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
kabak ve kerevizi çıkarırsak enginar zeytinyağlı, pırasa pirinçsiz ve bamya da hemen birkaç dakika önce pişmiş ve sünmemişse ağzının tadını bilen insandır. üstelik brokoli de sever bu hınzır. ayrıca yine bu hınzır uça uça istediği yere en kısa sürede pofidik pofidik izler bırakarak gidebilmektedir.
tahminimce benim gibi pis boğazdır. ne bulursam yiyen bir insan olduğum için kendimide bu başlığa uygun olarak görüyorum. evet öğrendiniz sonunda deşifre oldum o insan benim.
pırasa hariç hepsi *
Sağlıklı beslenen biridir.
işte burdayım.
şahsımdır. ta kendisiyim. iyi yapıldığı zaman tadına doyulmayacağı bilinen bir gerçektir.
ruşen amcanın oğlu sedattır.
bitkilerle beslenmeyi seven ve bu yemekler de zeytinyağlı olduğu için uzun yaşayacak olan insandır. mesela ben.
iş bu entry girilirken sevgili kocam misterrasyonel, mutfaktan koşarak uzaklaşmaktadır.
Sebze seven insandır. Evet.
güncel Önemli Başlıklar