bugün

Ah yavrimu yargıda ne de güzel oynuyor.
evlenmiş.

https://www.haberturk.com...haberleri-3601805-magazin
gerçek bir karizmadır. Oyunculuğu da iyidir. sadece yandan bakınca burnu biraz kötü görünüyor. ufak bir estetikle kusursuz olacaktır
Bu ne ya!
önce ben gördüm der gibi ahaha!
görsel
(bkz: sevişmek istenen ünlüler)

Yaşı bilmem kaç ama ben çocukken de taştı, kocaman kadın oldum, memelerim kalçalarım falan olgunlaştı bu adam hala taş.

Havalı ve bi o kadar seksi.

Yalarım. Mmm.
Oyunculuğu vasat olan kişidir. Oynadığı diziye göz atmıştım bir keresinde o mimikleri, rolünde sürekli özürlü gibi davranması oyunculuğunun ne kadar vasat olduğunu gösteriyor.
görsel
Kaynak belirtmeyi unutmusum.
Kara sevda dizisi sayesinde tanıdığım oyuncu. La casa de papel dizisinin türkiye versiyonunda berlin karakterini oynayacakmış.
kötü oyuncu ama adamda tam kaan tipi var açık ve net.
amazon'un yeni dizisi Tom Clancy's Jack Ryan'ın dizisinde oynayacak olan aktör.

siz hala kenan imirzalıoğlu'nun kasılmasını oyunculuk, kıvanç tatkıtuğ'un boyadığı kaşlarını yakışıklılık zannedin.
Kara sevda dizisini sevmediğim halde kaan urgancıoğlu icin izliyorum. Bezen Allahım bu da insan mı diyorum olamaz bence çünkü gercekten çok etkileyici yakışıklı tatlı ( dudaklarıda ayrica güzel
Köfte dudaklarından ekmek arası yapıp yemek istediğim arzu nesnesi.
Kampusistan da iyi rol kesiyordu (liseliler bilmez), simdi yeni yetme oyunculardan farki kalmamis.
(bkz: adam)
Allah günah yazmasın ama hala taş gibi.
rolünün hakkını çok iyi veren adam. kampüsistandan bu yana iyi pişmiş.
Kampusistan dizisinde tolga karakteriyle sevip benimsediğim uzun zamandır ekranlarda olmayışına sitem edişimin üstüne gelipte benim en sevdiğim dizi olduğu gün dizi çeken oyuncudur kendileri. Hayatımda gördüğüm en güzel ve sempatik kötü karakteri canlandırmakta. Bakıyorum arada ve diyorum ki diğer tüm oyuncuları geçer o dizide. Burak özçivitte kimmiş peh. Bu arada;
http://www.youtube.com/watch?v=uiWNBEBuxa0

canım;
his boşluğu ve iç burkulması diye birşey varmış,çok sevince anladım.
(bkz: underrated)
Oynadığı dizide rolünün hakkını veren Kemal Soyderenin hem iş ortağı hem de düşmanı Emir Kozcuoğlu.
Kötü karakterin en çok yakıstigi kisi. Dizide oyunculukta çigir acmislar. Yakisiklilikta Burak Özçivitle yarisir.
(bkz: underrated)
hem oyunculuk olarak,hem de yakışıklılık olarak.
burak'tan daha yakışıklı ve daha iyi oyuncu.
görsel
Uğruna saçma sapan dizi (Kara Sevda) izlediğim yakışıklı. Oyunculuğu da iyi Burak da Neslihan da karşısında sönük kalıyor.
Emirrrrrr.
Hem iten, iterken çeken garip bir yakışıklılığı olan oyuncu.
Bir adama kötü olmak bu kadar mı yakışır?