bugün

kampüsistan dizisinde tolga karakterini canlandıran yakışıklı bünye.**
saçları hep uzun kalsaymıs dedigim yakısıklı insan.
kalbe zarar yakışıklılıktaki insan. *
leyla ile mecnun un bu akşamki konuk oyuncusu. Merakla bekliyoruz kendisini.
leyla ile mecnun'da herhalde on bölümde filan oynayarak, "neresi konuk bunun yahu bildiğin adam yerleşti" dedirten oyuncu. o kadar da yakışıklı diil ayrıca.
görsel
kadini sacindan surukle sonra da pisman ol. prdon da sana bi siktir git demekten baska bi secenek yok kaancim.
karizması tavan, kendisi ayrı ses tonu ayrı etkileyici insan. beğeniyoruz efendim, çok beğeniyoruz kendisini.
Şu sıralar a.ş.k dizisi'nde oynamaktadır. çok yakışıklı bir oyuncu severek izliyoruz.
bu adam yakışıklıysa ben neyim diyecem de kıskançlar üşüşecek.
"kepçük ağız" kavramının somut olanı.
kampüsistan dizisinde kuru göt yeşim'in sevgilisi olarak aklımda yer eden abi.
Burak özçivitle karşılıklı sahnelerinde görsel şölen yaşatıyor.
kara sevda dizisinde boy gösteren muhteşem oyuncudur efendim. klişelerle dolu kötü bir senaryoda nasıl böyle bir oyunculuk çıkartılabilir diye bakmaktan gözümü ekrandan alamıyorum. kendisini yıllardır takip ederim hala kendine yaraşır bir projede yer alamadığına dertlenip içlenirim. burak özçiviti sönük bırakıp yerle yeksan etmeyi başarmış adamdır. eğer burayı okuyorsa kendisi ki umarım okuyordur kendisinden daha iyi projeler bekliyoruz. ayrıca yarın vizyona girecek olan filmini cumartesi izleyip doğum günümde kendimi ödüllendireceğim.
Türkiye'nin en yakışıklı erkeklerinden biri. belki de en yakışıklısıdır bilmiyorum...
Bu yakışıklıysa...
3, 5 düzgün foto atmanın vakti demek geldi sözlüğe. Hep boktanları attık.
son çektiği dizide büründüğü role gıcık olsam da sevgilime benzeyen artist.
rolünün hakkını veren adam.
Emirrrrrr.
Hem iten, iterken çeken garip bir yakışıklılığı olan oyuncu.
Bir adama kötü olmak bu kadar mı yakışır?
Uğruna saçma sapan dizi (Kara Sevda) izlediğim yakışıklı. Oyunculuğu da iyi Burak da Neslihan da karşısında sönük kalıyor.
görsel
(bkz: underrated)
hem oyunculuk olarak,hem de yakışıklılık olarak.
burak'tan daha yakışıklı ve daha iyi oyuncu.
Kötü karakterin en çok yakıstigi kisi. Dizide oyunculukta çigir acmislar. Yakisiklilikta Burak Özçivitle yarisir.
Oynadığı dizide rolünün hakkını veren Kemal Soyderenin hem iş ortağı hem de düşmanı Emir Kozcuoğlu.
(bkz: underrated)