bugün

Kaan Tangöze'nin sesi berbattır.Onun yüzünden Duman i dinlemem. Ferman ve Harun un sesleri güzeldir.
murat kekilli hepsini birbirine yabıştırıp yuvarlar, top diye sektirir.
harun tekin'in alacağı versus.

fenerbahçe'de formdan düşse de Bursaspor'da gayet iyi işlere imza atmıştı.
bazı parçalara göre sıralama değişir ama tek bir şey değimez, kaan tangöze diğer ikisiyle yarışamaz ses bakımından. her zaman bu versusta 3. olur.

ferman > harun > kaan
harun > ferman > kaan.
Harunun tokatlayacagi versus. Harundan daha iyi sanatçı var mıdır memlekette ... bence yoktur..
Benim için Ferman Akgül sesiyle bu versusu alır.
Neredeyse entelektüel seviyede bilgi sahibi bir birey olan harun tekin’e kumandan ayıp etmiştir. Kumandan, seni tanırım, bu zamana kadar çoğu söylediğine katıdım ama şimdi sen haksızsın ibne, seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım. (bkz: swh)

Kaan tangözeyi hiç sevmem, ferman da idare eder. Sonuç: harun tekin, “şamdanlarııııı” diyerek alır.
kaan türkiye'nin en iyi söz yazarıdır. şarkılarını anlamak için acı çekmeniz gerek. harun ise tam rock'n roll dur. ferman ise kezban itemi.
Dalga mı geçiyorsunuz? Eh yani koşulsuz Tangöze bebeğim.
Harun Tekin.

Aksi iddia edilemez.

Eğer ediyorsanız da kendinizi geliştirmek için biraz zaman harcayın lütfen.

Adam sadece sanatçı kimliğiyle de değil, hem entelektüel hem de kültürel anlamda Türkiye'nin çok üstünde bir insan.

Sürekli çok derin düşünüyor ve o an aranızda ne gibi bir muhabbetin döneceğini gerçekten kestiremiyorsunuz.

En son Türkiye Rock-Metal tarihi için önemi çok yüksek olan bir stüdyo kapatılacağı için o stüdyoya birkaç sağlam müzisyen arkadaşla ortak girmişti diye biliyorum.

Şuan ne hallerde hiçbir fikrim yok.
Harun > ferman > Kaan.
Hepsi kafa kafaya. Vokal gücü ile Ferman, ses tonu ile Harun, tarzı ve cool havası ile Kaan öne çıkıyor. Teoman abilerinden öğrenecek çok şeyleri var.
Ucu oturup kafayi cekse, ikisi bayilir ve kaan " kendimi sana sakladim." Diye hatunu arar.
3'ü arasında kaan her zaman 3. Olur zaten de, 1. Değişir. Ben ferman'ı daha çok seviyorum ama harun tekin'in de kalitesi tartışılmaz şimdi. Kaan gırtlaktan söylemeye devam etsin, her zaman bu sıralamada 3.'dür.