bugün

sevenlerini üzmüştür. aslında en çok da eşini üzmüştür. iki çocuk babasısın sen. neden yapıyorsun ki böyle şeyler?

http://www.haberturk.com/...-tangozeden-gece-kacamagi
(bkz: mahalle yanarken orospu saçını tararmış)
rakçı adamdır aldatacak elbet. ne o öyle tek kişiye bağlanmak, evlilik, çocuk falan ? ben destekliyorum kendisini bu hususta. *
Karısı düşünsün bizi ilgilendirmeyendir.
Hapçıya benziyo Adam yaa.
kaypak bir rock grubunun solistinin kaypakça davranışı. Rock müzik karı kız, jack daniels ve aldatmak değil mal herifler. Siz çok yanlış gelmişsiniz.
gazetecileri ilgilendirmediğini düşündüğüm olay.

ulan oraya bizzat kendiniz "2 çocuğu var" yazmışsınız. hiç düşünmüyor musunuz çocukların bu haberi görme ihtimallerini, görürse ne hissedeceklerini?

utanmadan adım adım takip edip ne yaptıklarını yazmışlar bir de, bu nasıl bir ahlaksızlıktır?

habercilik bu değil. habercilik evli birinin başkasıyla oynaşmasını halka ulaştırmak değil. bu resmen organize dedikoduculuk.
geziye destek icin sarki yazan birinin sasirtmayan hareketi.

bunlarin kadina bakis acisi gercekte budur. cok eslilige kizip karisini onla bunla aldatirlar.
çok da umrumuzdaydı olayıdır. evet.
seçkin pirileri aldatıyor, adamdaki lükse bak.
kaan tangöze, ahuyu unutamadığı için çektiği acının sancısını çöldeki bir vaha gibi bir o kadında bir bu kadında arıyor.

Bunlar hep kültürsüzlükten.
Kaan ı severim ama yanlış yapmıştır.
Erkek her yerde her zaman erkek anam bacım.
Rockçısı popçusu farketmiyor.
işin gülünç tarafı seslendirdiği şarkıların sözlerini pek uygulamıyor olması.
Neymiş? Öyle özdemir asaf şiirinin sözlerini şarkılara eklemiyormuşuz, aşktan ihanetten candan yürekten bahsetmiyormuşuz
herkesin siki kendine, özel hayat fişmekan... ha tabi karısı kaan'a yapsa ağzına sıçardık o ayrı. ataerkil ve cinsiyetçi toplumuz sonuçta.
it oğlu itlerce normal karşılanacak olay. Eğer aynısını karısı yapsaydı bir sürü laf söylenir 2 çocuk annesisin yazıklar olsun kevaşe şeklinde tepkiler doğardı. Ama erkek olunca ataerkil amipler bunu doğal karşılayacak. Şerefini sevdimin itleri.
olayın detayı hakkında bilgi yok. yanlış yapmış ama özel hayatı, sonuçta herkesin hesabı kendine. allah düşmanımın başına vermesin. çok ağır bir imtihan. kadın napsın ailesine ve yuvasına bağlı her insanın yapması gerekeni yapmış. öyle bozuk para harcar gibi harcamak kolay değil bazı şeyleri. kimi şeyler de sineye çekilmez zor bir durum.

kızıyoruz falan ama bu magazinciler bazen insanların gerçek yüzlerini meydana çıkartıyorlar.
(bkz: erkek değil mi hepsi aynı)
(bkz: kıvılcım ural kim amk)
Ozel hayatina dalmak ne Bizim ne de baska birinin haddi degildir. Böyle haber mi olur? Böyle başlık mi olur? Benim bildigim kaan tangöze duman grubunun solisti. Karısını aldatmayan cool erkekler lmtd şti nin yönetim kurulu başkanı değil.
(bkz: beni yak kendini yak mamadou niang)

Ne yaptın be abi?
Seçkin piriler gururu yüzünden böyle bir aciklama yapmis.karisi aldatsaydi orospu kevase denilecekti ama adam birazcik aldatmis aslinda bakarsan iyi de yapmis oluyor. Sunu soyleyenler, normal karsilayanlar insallah guzel bir boynuzlanir.
Konserlerinde esrarlı sigaraların ateşlenip, hapların elden ele geçtiği, konser sonrasında kulis kapısında 'ayy n'oolur beni bi gösterin onlara' diyen salakların çokça doluştuğu, kapısına kevaşelerin yapıştığı bir adamdan şaşırtmayan davranıştır.
Adam sarhoş, adam dumanlı. Zaten 'sarhoştum hatırlamıyorum'a yatacak bu belli.
Kadın kadının her daim düşmanı ve yıkıcısıdır, havada karada her fırsatı kollarlar bunu da unutmayalım. Adamla düşüp - kalkan nedir abiler? Özgürlüğünü yaşayan kadın mı? Yoksa araya kaynak yapan o.ospunun önde gideni mi?

Bu ülkede özgürlük anlayışının seks ve rahatça itişmek olduğu olayı da çok gülünç. Bu kadar mı hayvan soylu olunur bi alemde?
Savaştan bahsedilecek olsa: 'Yunan'ın karısını, Rus'un karısını na bööle, bööle' nefsiyle yaşayan yaratıklar çokça var bu ülkede, kendi ülkesinin bacısına her daim vurmak için de fırsatı kollarlar, mahalle aralarında kimin kocası gitti, kim verdi - verecek hemen istatistiğini çıkarırlar. Bu işler zaten onun aynasıdır. Daha savaş sözüyle top - tüfeği kapıp koşacak olana rastlamadık, önce sokuşacak bunlar; ipten ve kazıktan kurtulmuş soysuzlar!

Memleket meselelerine gelince : Herkes olanın bitenin zaten farkında. ister zitler, ister zitlemez, e bundan da sana ne?
Toplum bölüne bölüne nerelere üfürülmüş, dolayısıyla da kimler kimleri si.miş?
Kızlara, eşlere, o'na - bu'na her fırsatta lâf sokuşturacağınıza siz isterseniz buradan bi başlayın hacılar, sayın cavcavlar.

Haydi selâmetle...
umrumda olmayan hadisedir.

ilk taşı günahsız olanınız atsın. kınamamak gerekir, bu tarz şeyleri kınayıp eşini aldatanları çok gördüm.
cokta sikimdeydi olayi. ciddi ciddi uzun uzun sikimsonik seyler yazanlar var. neyse ders calismam lazim.
isteyenin istediğini siktiği günümüz şartlarında üç bakımdan rahatsız olduğum durum.

1. Erkek ile kadın arasındaki farklar, erkeklerin her olayda birbirinin arkasını kollayabilmesi cidden ilginç. Bu olayda kadınlar bile hayranlıklarından gözleri kör olduğu için neredeyse adamı destekleyecekler. Kadın aldatsa kim bilir neler diyeceklerdi. Kendileri de belki aldatılmış tipler olmalarına rağmen. işte garibanın garibana zulmü, kadının kadına düşmanlığı.

2. Karısını, çocuklarının annesini göz göre göre rezil etmenin raksıtarlığın fıtratında olduğu düşüncesi. Raksıtarlıkta belki ama sen raksıtar değilsin kaan bey. Ortadoğu bataklığında türkiye diye bi ülkede ergenlerin göz bebeğisin sadece.

Kaldı ki raksıtarlık, iyi futbolculuk, iyi oyunculuk bunları gerektirmez. Bundan bin kat repütasyonu yüksek, fiziği tipi yüksek, trilyonlar kazanam futbolcularda, oyuncularda neden tek eşlilik olabiliyor da sen götünü sıkamadın. Olabilir sıkamayacaktın neden evlendin neden çocuk yaptın onları da geçtim neden göstere göstere karını rezil ede ede yaptın.

3. Bu konudaki ikiyüzlülük. Bunu kadın yapsaydı anneliğinden girer orospuluğundan çıkardınız. Ha sana göre normal olabilir. O zaman diyeceksin ki "arkadaşlar ben ahlaki değerlere, verdiğim söze saygısı olmayan bi insanım. Ben göz göre göre aldatabileceğim gibi çocuklarımın annesi de beni gözler önünde boynuzlayabilir, sanane". O zaman tamamdır. Ama bi önceki entryn bakire olmayan kız başlığında "asla evlenmem evlenen gavattır" olmayacak. Yani gözünüz fanboyluğunuzdan ötürü kör mü oldu yoksa dürüstçe her konuda görüşünüz mü bu buna da bi karar verin.

Sanane özel hayat diyenin kalbini kırarım. Bilirsiniz gıybete bayılırım. Mahalle karısı gibi dedikodumu da yaparım.
tam bir gavat olduğu aşikar olan bu sözde sanatçıdan beklenecek hareket. solcu kafadan zaten namuslu bir hareket beklenemez.
güncel Önemli Başlıklar