1. 1.
    kaan tangöze resmen bir sanat okuludur. yetiştirdiği müzisyenin haddi hesabı yoktur. ne sezen aksular ne münir nurettinler onun seviyesine erişebilir. en iyi müzisyen ve şarkıcıdır. öyle güzeldir.
    21 -30 ... kirmizii
  2. 2.
    duman'ın arabeskvari vokalleriyle gönüllerde taht kuran frontman i, olmazsa olmazı, mükemmel söz yazarı. ya çok sevilir ya da nefret edilir. ortasını göremedim maalesef.
    19 -4 ... ajdaris
  3. 3.
    nedense ville valo ya benzediğini düşündüğüm çok sexy bakan süper vurucu şarkılara imza atmış dünya tatlısı insan
    7 -1 ... arathorn
  4. 4.
    intihar eden kız arkadaşının arkasından haberin yok ölüyorum gibi süper bir şarkı yapmış müzisyen. Duygularını yoğun şekilde yaşayıp bunu kağıda çok güzel şekilde yazabilen ender insanlardandır. Belki alışman lazım albümüyle birlikte sesi de git gide değişmeye başlamıştır. sebebini ise kız arkadaşının intiharına bağlıyorum. onun gidişinden sonra uzayan gecelerde vurmuştur kendini içkiye belki de. Duman grubunun vokalisti, beyni, solo gitaristidir...
    12 -2 ... berbay
  5. 5.
    ses yok görüntü yok isim var...
    12 -18 ... disco inferno
  6. 6.
    dunyanin en relax sarki soyleyen adamidir. kimseyi iplemez, "banane lan" dercesine sarki soyler, sevilesidir.
    17 ... looser
  7. 7.
    kendi söyleyiş tarzı olan, diğer vokallerden farklı olduğu için kötülenen taptığım insan evladı!
    7 -6 ... wicked witch
  8. 8.
    çok kaliteli, sağlam parçalar yapan orjinal bir ses'e sahip olan duman solisti.
    7 -2 ... manson
  9. 9.
    konser verdiği dungeonda ayakta bile duramayan, esofman altına kösele ayakkabi giyen, bu haliyle de sevdiğimiz adam.
    11 -1 ... plug in baby
  10. 10.
    (bkz: detone)
    5 -5 ... stennlord