bugün

(bkz: gönül bu ota da konar boka da)
doğrumu,yoksa ironimi olup olmadığını çözemediğim durumdur. birileri bunun kesinliği hakkında beni bilgilendirirse çok makbule geçmiş olacaklardır.

eğer doğruysa dilara'nın n gösteriş bağımlısı bir insan olmadığının göstergesidir. kaan kuralla dalga geçmek için söylemiyorum bunu kabul edelim şimdi kaan abi kilolular hep dışlanma,ilk bakışta hep bir beğenilmeme durumu içerisindedirler.ne kadar bilgili ve iyi bir insan olsan bile, daha kendini tanıtamadan uzaklaşmak zorunda kalırsın rahatsız edici bakışlar ve konuşmalar yüzünden. eğer bu ilişki doğruysa allah mesut etsindir efendim, dilara gönderi dahada bir sevdim şimdi .
kaan kural'ın göbeğinde eski sevgilisi olduğunu birisi dilara gönder'e hatırlatması lazım.
gayet normal bir durumdur.

neden kilolu insanları bu kadar ötekileştiriyoruz lan?

peşin edit: 63 kiloyum.
kime ne milletin ilişkisinden? hayır niye insanlara dert oluyor başkalarının özel hayatını onu hiç anlamıyorum.

(bkz: dedikodu)
allahım inşaaalah ayrılırlar allahım inşallaaahh ayrılırlar allahım sen acı bize allahım sen acı bana allahım dilara benim olsun hep benim olsun allahım o şişkonun olmasın dilara benim olsun dilara benim olsu..
eğer bu haber yalansa başlık göte girebilir.
zerre kadar bir tikimizde olmayan hadise.
(bkz: sikini göremeyen adam)
atı alan üsküdarı geçmiş, bağyan gitti beyler sakin olalım *
edit: ironi yapalım dedik işleri bombok ettik.
eğer bu haber gerçekse bir dakika düşünmem intihar ederim arkadaş. bu nasıl bir adalet ya, adam yaklaşık 160 kilo kadın ise maximum 50 kile bu nasıl bir adalettir. tamam sadece kilo değil olay ama bu kadar güzel bir kadın baka baka bu adama bakıyorsa yazık ya yazık.

(bkz: kahpe dünya)
kaancım allahını seversen doğru söyle
hiç mi içinden "lan acaba" demiyorsun ?
bizi ilgilendirmeyen özel ilişki. benim bu tip ilişkiler hakkındaki fikrimi çok merak ederseniz açıklayayım, fazla uzun sürmezler genelde.
haber doğruysa, kaan kural ve dilara gönder'in ergen ruhlu olduğuna delalettir.

(bkz: çıkmak) *
dilara gönderin karizmasını aşağılara çekecek bir olaydır.
bu bir film olsa imdb puanı 9.5 olurdu dediğim hadise. Okadar fantastik ve marjinal bi senaryo.
(bkz: yok daha neler)
(bkz: kıyamet alametleri)
(bkz: vol 1)

edit: aslı var mı diye biraz bakmak istedim ama tek kaynak burdaki yazılar görünüyor. niye bilmiyorum ama gerçekten doğruluğunu oldukça merak etmekteyim. bu arada merak edenler için dilara gönder 83lü, kaan kural ise 74lüymüş.
allah tamamına erdirsindir.

görsel

yalnız, arkadaki spor aşkı yazısı pek bir manidar olmuş lan. *
Zor bir iliski.

Basit bir ornek:

Dilara gonder yatiyor, kaan daha yatmamis sonra,
Kaanin uykusu geliyor ve hizli hareketlerle yataga dogru zipliyor ve
Dilara yengemizi Bayrak misali göndere yolluyor.

Yok lan iyi uydu, dilara gonder

Allah mutlu etsin hacı.
sanırım en anlamlı bkz m olacak.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
beraber programa çıktıkları doğrudur.
"bu adam evli değil miydi lan?" diye düşündüren hadise. oğlu da var hatta. kaan junior.
arkadaşımı derbeder hale getiren haber. zira

http://i54.tinypic.com/bhwv88.jpg **
erkekleri yasa boğan olaydır.

tavsiye: "kaan kural'dan neyim eksik?" diye düşünürlerse doğru yolu bulacaklardır. *