bugün

https://twitter.com/tamga.../1464130533575778322?s=21

Halen daha devam mı ümmetçilik din kardeşliği safsatalarına? Ülkeye alıp hallerine ağladığınız alt ırk orospu evlatları bir türk askerini öldürdü. Bir tane arap sınırda geberse it gibi ağlarsınız ama mevzu bir türk olunca sus pus olursunuz.
Bi grup gereksizin ülkeye girmesi sağlandı, onlar da bakteri gibi çoğalıyor içeride. En çabuk zamanda hepsini sınır dışı edip hak ettiklerini vermek elzem. Bazılarına da türk vatandaşlığı verildi, kim bilir kim artık anlamak da zor.
Yasa Dışı Göçmenler Bir Türk Askerini Şehit Etti

Piyade Uzman Çavuş Savaş Dinç, Türk sınırlarını korumaya çalıştığı sırada, Suriye'den Türkiye'ye kaçak yollarla girmeye çalışan yasa dışı göçmenlerin açtığı ateş sonucu şehit oldu.

https://twitter.com/tamga.../1464130533575778322?s=21

mesele din kardeşliği değil . mesele türkiyeye gayritürk yerleştirmek . yani arap , afganlı
olmazsa afrikalı , hintli , çinli , ermeni getirirler ...

şunu iyi okuyun .....

Başbakan Ahmet Davutoğlu, polis memuru Tansu Aydın şehit olduğunda, Türk vatandaşı olmadığı için maaş bağlanamayan şehidin Vietnamlı uyruklu eşi Vu Thuy Tuong Vi Le'nin, şehit yakını maaşı alması için gerekli mevzuat düzenlemelerinin yapılması talimatını verdi.

Başbakanlık kaynaklarından edinilen bilgiye göre, 23 Temmuz 2015'te şehit olan polis memuru Tansu Aydın'ın Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti devleti uyruğuna tabi olan eşi, Aydın'ın şehadetinden sonra, 5901 sayılı Kanun'un 12'nci maddesinin birinci fıkrasının (b) bendi uyarınca 5 Ağustos 2015 tarihli Bakanlar Kurulu kararı uyarınca Türk vatandaşlığını kazandı.

Vu Thuy'un, eşinin şehadeti sırasında Türk vatandaş olmadığı için şehit yakını aylığı alamadığının anlaşılması üzerine devreye Başbakan Davutoğlu girdi. Davutoğlu, Vu Thuy'un şehit yakını maaşı alması için gerekli mevzuat düzenlemelerinin yapılması talimatını verdi. Kamuoyunun, sürece ilişkin ayrıca bilgilendirileceği belirtildi.

https://www.aa.com.tr/tr/...ne-maas-baglanacak/556233
Siyasal islamcılar yine 3 maymunu oynarlar. Yandaş kanallar ve TRT hemen Suriyeliler ile ilgili iyimser haber çıkarır. Bizim salaklar da buna kanar.
atv ve ahaber eğer ki haber olarak verirse "yabancı uyruklular uğradıkları saldırı sonucunda kendilerini koruma amaçlı bir vatandaşımızı ( askerde demezler ) öldürdü" şeklinde sunulacaktır.

yatacak yeriniz yok yeriniz. şu iktidar bir el değiştirsin eğer basiretli ve ahlak sahibi birisi iktidara gelirse hem bu merhamet yoksunu "yabancı uyruklu"lardan hemde onları şirinleştirmeye çalışan kiralık medyadan hesabını soracaktır illa.
Akpliler suriyeli ve afgan kardeşlerine bayılır. Askerimiz umurlarında değil. Bu memleketi sizin leş zihniyetiniz bitirdi be !
o bölgeden türkiye'ye girmeye çalışanlar sadece göçmenler mi? teröristler yok mu? kim terörist kim göçmen ayırdına nasıl varılmış?
Göçmenlik, demokratik her ülkenin yasalarında güvence altına alınmış insani bir durumdur. Bunun yanında yasadışı ve kayıtsız göçmenlik aynı yasalarla engellenmesi ve karşısında durulması gereken bir vakadır. Bizde göçmen politikası sadece avrupa'ya karşı elimizde tutulan bir koz olarak değerlendirildiği için kanunsuz ve ülke demografisini bozan düzensiz göçe üstü kapalı olarak sessiz kalınıyor. Bu ülke bu politikanın sonuçlarını önümüzdeki 15-20 senelik süreçte çok ağır bir şekilde ödeyecektir, aksini düşünen gidip biraz sosyoloji ve toplum bilimi okusun.
akp ve chp oldukça iplenmemesi gerekir. bir kelle gider bin kelle gelir, ben değil devleti yöneten diyor.
Daha dün çöl bedevisi için askerlerimizi içtimaya aldılar. Fetö denen mahlukatı finanse eden mahlukatı, fatö ile güzel mücadele ediyorlar aferin. Bunların yatacak yeri yok hakikaten.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.