bugün

fevkalade yakışan bir harekettir. bir de sakallıysa tadından yenmez.
kaşına yazık etmiştir.
bol berelerden de takarsa tadından yinmeyecek erkektir.
diline de takmıyorsa asimile olmuş erkektir.
canı istemiştir.
ne olacak ki?
kaşına piercing taktırmış erkektir. uzatmanın alemi yoktur.
kaşı piercingi istemeyip atan,kaşını ısrarla tekrar tekrar deldiren erkektir.lakin modası geçmiştir.
sakarya sokaklarında gezmemesi önerilen erkekdir.
Öpülesi erkektir. Tadından yenmez hele bir de rakçıysa işte o zaman tapılası erkektir.
herkes istediğini yapmakta özgürdür türkiyesinin anlayamadığı erkek modelidir.

sen mini giy, sen türban tak kimse seni takmaz diyen erkektir.

ama kaşına piercing yaptırınca yok dikkat yok bilmem ne laflarını yiyen erkektir.

kıskanılan erkektir.

edit: uzun saçlıyım, metalciyim rockçı değilim, küpem de var fakat kaşımda piercing yok.
zamanında satanistlikle bile suçlanmıştır. rockçı falan değildim aksine rap müzik üstüne çalışıyordum. ama kaşımda da vardı o zamanlar savaş ay ın televizyonda ki programları revaçta. meşhur akmar pasajı baskınları falan. her neyse bizi de öyle gören kesin bu ismini de tam söylemeyez ona var ya işte bu da onlardan diye söyleniyorlardı. zaten acı yapmaya başladı çıkardım.
kaşını orta okulda deldirmiş ve 10 sene boyunca takmış olan erkek olabilir. sonra askere gidip geldikten sonra küpesini piercingini çıkartıp hayatına devam eder. ne var lan bunda? piercing takınca satansit mi olunuyomuş *.
Vurduruy... Şaka lan ben de düşünüyorum da köseyim amk. Genelde sakallılara yakışıyor da bende ibnemsi durur mu acaba diye düşünüyorum. Gerçi ne kadar erkek olursam olayım yurdum çomarı bir kılıf bulup istediğini ibne, istediğini orospu ilan edebiliyor.
Rektumunu siktirme ihtimali yüksektir.