bugün

Valla Türkiye'nin topraklarından vazgeçsinler isterlerse ebesinin nikahında kursunlar. Yeterki Türkiye'nin toprak bütünlüğü korunsun. Bu toprakları tırnaklarımızla kazıyarak aldık.
çok hojdır. ama benana
Kuzey irakta kuruldu zaten, hala kurdistan hayaline gerek yok ki. Kurdistan isteyen varsa ahanda orada duruyor gidip vatandasligini degistirebilir. Ayip birsey degil. Hayalini kurdugun ulke yanibasinda. Yolun açık olsun.
Apo'yu gider vururum bana söylettirmeyin şimdi.
kurulamaz kurulsa bile batı devletleri kullanır bunları.
zaten o bölgede aşiret kavgaları olacağı malum birbirlerini kırıp geçirirler kurdukları devlet 1 ay dayanmaz yıkılır kurulamaz kurulmayacak da hadi diyelim kuruldu her türlü sikeriz.
henüz türkiye'nin batısına intikal etmemiş kürtler de buraya akın eder ve benim uyruğum töcö demeye başlar.
7 kuşak kürt başımızdan gitmedikten sonra kürdistan ancak türkiye'nin batısındaki kürtlerin tarhana deposu olmak üzere kurulur.
Anca bir mezarlıktan müteşekkil olabilir.
özerkliği bile göremezler.
kuran kişi europa universalis 4'ü kapatıp uyumaya gider.
k-a-rdistan
k-e-rdistan
k-ı-rdistan
k-i-rdistan
k-o-rdistan
k-ö-rdistan
k-u-rdistan
k-ü-rdistan

bu gözler karadeniz'de Kürtün Deresi tabelasında ki Kürt'ü silmiş adamlar gördü artık zerre şaşırmıyorum.
Bundan 100 yol sonra tarih kitaplarında, ömrü çok kısa süren bir kabile devleti olarak bahsedilecektir.
Bizim vatanımızda kursa kursa hayalini kurar hainler.
bonnbalarıızzzz.. evet..
oralarda taş üstünde taş bırakmaz, derhal bonbalarmışız..

vay anasını be analar ne yiğitler doğuruyor..
Cumhurbaşkanı olarakta kurulması için türkiye cumhuriyeti ordusunun mına komaya kadar her yolu kullanmış olan bop başkanı olur artık.
öyle bir şey olmaz, olmaya kalkarsa da yerle bir ederiz oraları taş üstünde taş bırakmayız anladın mı?
Gider orda yaşarım bir Türk olarak..sırf kaçak elektrik kullanmak o.c lerden intikam almak için..
Valla bizim şehirlerden ziktir olup gideceklerse bir an önce kursunlar.
olmadı olmayacak ta böyle bir şeye asla izin vermeyeceğiz.
y rrak kurarlar.
Kurulsaydı 2003 yılında kurulurdu. böyle bir şey imkansız. Kürdistan eşittir boş hayal. Hadi kursunlar da görelim.
Hayaller/Hayatlar diyorum. Elektrik, su, doğalgazı kimden alacaklar?
hepar lılar genel evlerde öşek niyetine çalışır.
Emin olun o '' kürdistaağğğnnn '' narası atan tiplerin hiç biri ,
götlerini izmirden , Ankaradan , istanbuldan kaldırıpta hakkaride , diyarbakırda
sözde '' Kürdistanda'' yaşamaz.
Trtkurdistan kurulmus. bildigin kurtce dizi de cekmislerse kurdustanin kurulmasi da imkansiz degildir.
Kurdistan kurulursa ne olur bilmem ama kudistanin kurulmasi irkci kurtler kadar sacmadir.