1. 1.
  (bkz: ağzını eliyle örten surat)

  uyanık bir akepelinin işi olsa gerek.

  dini sömürerek kazandığı paralar yetmemiş olacak ki, şimdi de gözünü o taş mı taş, çıtır mı çıtır, allah'ın özene bezene yarattığı sokakta hanımefendi, mutfakta aşçı, yatakta.... öhöm ! kemalist karıların cebindeki üç kuruşa göz dikmiş sanırım.

  birde, "Bayanlar bu çanta sizin olsa kullanır mısınız?" şeklinde başlık atmış. bağyan değil uyanık yaboz, "kadın" diyeceksin. olmadı "hanımlar" kemalist olmadığın burdan belli bi kerem.

  her neyse, birde en dandik malzeme kullanılmış çantanın imalatında 3. sınıf vinylex örneğin. paşamın adını taşıyor ulan o çanta. 1. sınıf deri kullanman gerek, özellikle yaboz derisi olmalı.

  model desen ona keza. hiçbir yaratıcılık yok basit, banal, sıradan bir model olmuş. kadın çantası değil de, sanki araç avadanlık çantası. elini soksan, ingiliz anahtarı çıkacakmış izlenimi yaratıyor resmen.

  hayır bir dünya da kamalist karı altına yorum yapmış."tobo ko kollnorom, zovklo tokorom" gibisinden. sürü psikolojisi bu olsa gerek. sırf "k.atatürk" yazıyor diye kalitesiz bir çantaya binlerce tl ödeyecekler göz göre göre.

  paşam akıl fikir versin. aynı çantanın deri olanı yapılsın takmazsam adam değilim, bir izmir'li olarak. evet.
  k atatürk imzalı kadın çantası imalatı yapmak
  -5 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
 2. 2.
  bu vatandaşın kullanılan imza nedeni ile imza sahibine telif ödemesi gerekirdi şimdi telafisi için anıtkabirde anı defterine tek ayak üstünde 25 sayfalık bir özür yazısı yazması gerekmekte...
  1 ... mavraci