1. 1.
    biliyorum ulu sözlük solcusu ful pasif kardeşlerim beni tefe koyacak, olmadık küfür/hakaret/iftiralarla saldıracaklar ama yürek burkucu bu.

geçenlerde tanıştık kendisi ile, havalar soğuktu o ara tabi montla gelmişti görüşmeye bu kemalist kiracı yoldaşımız, hayır nereden aklıma gelsin ki?

her neyse, benim dükkanı tutmak istediğini söyledi oturduk konuştuk anlaştık. aslında bi ince yollu kıllandım kerkenezden lakin, "işine bak oom farketmez" deyip işime baktım.

cuma namazına gitmemesi işkillendirmişti beni. uzatmayalım, kira/depozit konusunda anlaştık 6 aylık peşin 6 aylık da depozit istedim ben hemen. 30 bin tl ediyordu.

"abi çok değil mi ya " deyince toparladım. kemaliste bir tekme de bizim vurmamız olmazdı. "tamam 2 kira 1 depozit ver" dedim. sonuçta insanlık ölmedi olom.

yaptık noter kontratımızı, aldık paramızı, verdik dükkanın anahtarlarını. girdi kurdu dükkanı başladı çalışmaya bizim keko.

2 ay oldu aşağı yukarı. az önce de kirayı getirdi lakin, o da ne kısa kollu giymiş bu putperest ve kolunda "k. atatürk" dövmesi var.

şoke oldum, beynimden vurulmuşa döndüm "allam nasıl olur bu" dedim "buyur abi" dedi "yok bi şe koç" deyip usulca aldım parayı kasaya koydum.

şu an başıma ağrılar girdi kardeşlerim. acaba ne yapsam da çıkarsam bunu dükkandan. "almanya'dan oğlum gelecek" desem yemez bu göt.

allam n'apçam ben ya. keşke 6 aylık kira, 6 aylık depozito konusunda ısrar etseydim. tüh lan.
    4 -2 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    iyidir çünkü kirayı aksatmaz eve hasar vermez.
    -3 ... shizi