1. 1.
    Çok üzgünüm. Onun bakan akrabası var. Modlar bu cesareti nereden bulmuştur, ne yapmak, nereye varmak istemektedir?
    17 -2 ... t i b b
  2. 2.
    kıskanılan yazarın sözlük çeteleri tarafından çaylak yapılması durumudur. noldu lan adamı çaylak yaptınız da birileri size madalya mı verdi. sol zihniyetin çocukları da aynı zihniyete ülkeye faydasız vitaminsiz tipler. evet..
    2 -7 ... ersoy ulubey
  3. 3.
    bak şimdi dolar yükselir .
    4 -1 ... teflon
  4. 4.
    Ulan develer olur mu hiç ?

Bay varank'a ne diyeceğiz şimdi biz. ..
    2 ... hayis zayeb
  5. 5.
    (bkz: dikkat bakan çıkabilir)
    3 ... serdarsl06
  6. 6.
    Bunun nick name side çok iticiydi gördüğümde irkiliyordum kafakoparanus ne manaya geliyor.
    ... prates
  7. 7.
    Peki bu bilginin ne işe yaraması, bundan bize ne olması?
    ... saryop
  8. 8.
    Geçmiş olsundur.
    3 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 9.
    silinse daha iyi olur. bu yazarla old kafakoparanus nicki zamanında aramda bir olay geçti. çarşaflıların altında tanga giyenine rasladım diye bir entry girmiştim. bu yazar özel mesajdan bana, anandan mı gördün,çekmecesine bak ama kırmızı tangasını arama onu son geldiğinde ben alıp onu donsuz gönderdim diye mesaj attı. ben trol yazdım yoksa müslümanlara hakaret kastım yok, bende inançlı biriyim dememe rağmen geri adım atmadı, küfürlerine devam edip müslüman kadınla trollüğünede olsa alay edemezsin dedi.
    bir türlü ikna edemedim bazı konularda hiç geri vitesi yok. baş edemeyeceğimi anlayınca 3 ay kafa izni aldım.
    10 -2 ... exscalibur
  10. 10.
    Kaç gün çaylak oldu bilen var mı?
    3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda