1. 1.
  Malken daha kolaydı amk şimdi hepsi feminik olduğundan sinir oluyorum hepsine.
  1 ... premium sozluk hesabi
 2. 2.
  Mekanda hayvan gibi bakışıyoruz yanına gidiyorum erkek arkadaşım var diyor nasıl tanışacağız böyle.
  3 ... laz ziya
 3. 3.
  (bkz: insan olmak)
  -1 ... sons of anarchy
 4. 4.
  Bu sorunun sorumluları kimler ? Bi kıza sırf flört için cinsellik için taptılar nerdeyse peşlerinde onurlarını unuttular. Sonra da kızlar çok havalı. Hiç bi zaman bi kızın peşinden koşmadım bi tarafını da kaldırmadım bu konuda tüm gururumla hemcinslerime öfkeliyim ama. Bizim de ekmeğimizi zorlaştırdılar zamanında.
  ... tyleronlaynn
 5. 5.
  Satrançta bütün hamleler tek bir hamle için yapılır. Şahı mat eden hamle bütün hamlelerin ulaşmak istediği hedeftir. Kadın erkek ilişkilerini bir satranç Müsabakası olarak ele almak da mümkündür ama ben böyle olduğunu düşünerek bu örneği vermedim. Bu örneği verdim çünkü aynı satrançta olduğu gibi zamanı geldiğinde sonuca götüren hamleyi yapabilmek kadın erkek ilişkilerinde de olan bir durum.

  Bir insanla tanışmak belki ilk etapta tanışma güçlüğü yaşayanlar için oldukça önemli bir aşama gibi gelebilir ama esas hedefin bir kadının kalbini kazanmak olduğu düşünülürse sadece uzun bir yolda atılan başlangıç adımıdır.

  Her şeyden önce insan ne istediğini kendine sormalı ve aldığı cevaba göre bir strateji belirlemeli. Uzun vadeli bir ilişki istemeyen ama istiyor gibi davranarak kadınları elde etmeye çalışan erkeklerin kadınlar konusunda bilmesi gereken bir olay var. Kadınlar eğer profesyonel yalancı degilseniz yani hayatınızı yalan söyleyerek kazanmiyorsanız, sizin samimi olmadığınızı bir km öteden hissediyorlar. Bu nedenle en önemli tavsiyem ne yaparsınız yapın kendiniz olun.
  -1 ... ali candan