1. 1.
  Benim gibi pek çok eli yüzü düzgün, art niyeti olmayan ama bir o kadar da asosyal ve özgüvensiz erkeğin kızlarla iletişim kuramamasını beraberinde getiren zorluktur.
  Şöyle ki, kendileri ile tanışmak için ilk olarak aklımıza sosyal medya gelir ama kendilerinin binlerce takipçili sosyal medya hesapları ile karşılaşırız ve takip etmemiz dahilinde zayıf sosyal ağlarımız ile sonuç alamayacağımızı düşünürüz. Herneyse, aklımıza gelen ikinci yöntem ise gerçek hayatta arkadaşlar vasıtasıyla tanışmaktır ama sosyal çevremiz bu aşamada da nispeten dar olduğundan kızın gerçek karakterine erişmemiz o yönlü de zordur çünkü kız kişisi, toplumdaki abazan tiplerden kendini uzak kılmak adına karakterini genelde sadece kız arkadaşlarına ve bizimle aralarında uçurum olan meriçlere açmaktadır. Sonuçta kızın grubuna yakın herhangi bir kız tanımadığımız için de kızın bu arkadaş çevresine erişemeyiz ve son yöntem olan gidip direk tanışma teklif etme ihtimalimiz de kızın karakterini kestiremediğimizden (kız bizi küçük düşürebilir veya sosyal medyadan rezil eder riski vs) gerçekleşmez.
  işte bu sorunsal benim gibi birçok platoniği platonik yapar.
  1 ... ari kusu
 2. 3.
  tek ezik ben olmadigim için sukurler olsun jesus christ.
  1 ... pamuk prens ve 7 uyurlar
 3. 3.
  Oraya gidersiniz selam tanışabilir miyiz ben şu şu dersiniz bitti gitti. Olmaz derse tamam dersiniz. F35 in çalışma prensibi değil arkadaşlar bu. Nedir yani. Hayırlı kandiller.
  8 -1 ... kale3112