1. 1.
  gercekten cok ılgınc bır erkek modelıdır. normal yasamında hadoo hödöö diyen konusan erkeğimiz, kızlarla konustugu zaman adeta sovalye kesilir, ve siz bu adamın yıllardır arkadası olan siz, hayretler ıcınde kalırsınız, ya hafız bızımlede ara sıra boyle konusamazmısın?
  6 -1 ... nickimle değil entrylerimle hatırlanmak isterim
 2. 2.
  (bkz: nuri alco)
  3 ... mulayim
 3. 3.
  doğallıktan anlamayan kızların etkileneceği erkek modelidir.
  ... simardi kilitlendi dondu kaldi
 4. 4.
  Kasım kasım kasılan erkek modelidir. Olayın seste bittiğini düşünür. "ulan birazda vurgu ekleyedikmi ohhh süper" diyerekten kendini maymun eder haberi olmaz.
  2 ... akabinde ve detayinda
 5. 5.
  Kendine güvenmeyen erkeklerdir. Tecrübe eksikliği vardır.
  2 ... hendrix
 6. 6.
  (bkz: erkeklerle konuşurken ses tonu değişen erkek)
  -1 ... pelvis
 7. 7.
  veya, arkadaşlarının yanında öyle pısırık gibi konuşan elemanın, kızların yanına geldiğinde "lan ahmet hödöööööööööööö" diye seslerini değiştirmesi.
  (bkz: kendini belli etmeye çalışmak)
  ... chemsuk
 8. 8.
  hoşlandığı kızla samimiyet kurmak isteyen utangaç erkektir. utangaçlığından dolayı kıza yaklaşırken, yüzü pancara dönüşmeye başlar, konuşmaya başlayınca da sesi değişir ya da titrer. bunun sebebi kendine güvensizliği ve kızı dünya üstü bir varlık olarak algılamasıdır.
  1 ... legend of the stranger
 9. 9.
  adamına göre muamele yapan erkektir. yok o değil abazan mühendislik fakültesi öğrencisi anlasa kibarlıktan onla da kibarca konuşayım ama anlamıyor ki adam lan şşt hoopp heyt demeden... e haliyle bu kelimelerin telaffuzu da ses tonunun farklılaşmasını gerektiriyor tamamen fonetik bir olay. ama güzelim iibf kızları yaradanına kurban olduklarım bakar mısın diyince bakıyor.*
  ... gazoz_kapagi
 10. 10.
  Kimlik ve kişilik yapısı tam anlamıyla oturmamış ve gerçeklerden son surat kaçan erkeklerdir. Bu tür erkekler kendilerini tam olarak ifede edemedikleri ve özlükleri olmadığı için bir zaman sonra dışlanmaya mahkumdur.
  ... ismahael