1. 1.
    Dişi cinslerin yanında iki kelam edememe durumu.
    -1 ... cukunu avuclayan barbaros
  2. 2.
    kızların yanında konuşması değişen yavşak tiplerden olmaktansa iletişim kuramamak daha iyidir.

en iyisi ikisi de olmamak tabi.
    12 -1 ... facebook ile uye ol
  3. 3.
    Karşı cinsi ulaşılmaz zannetmeyin artık iki taraf içinde. Merhaba deyin ya ne olacak sizi mi yiyecek bu insanlar. Hii meraba dedi diye Gözlerinden ataş mı atacak karşı taraf.
    8 -1 ... kale3112
  4. 4.
    mission impossible.
    1 ... zaruri
  5. 5.
    Kuramamak değil kurmamaktır o. kadının beyanı esastır saçmalığı olduğu sürece türkiye’de erkeğin hayrınadır.
    5 ... nesgayfe
  6. 6.
    daha ziyade konuşacak bir şey bulamamaktır. karı milleti işte, merhaba-merhaba dışında ne konuşabilirsin ki? esas ben konuşandan şüphe ederim ılık mı, ibne mi diye.
    3 -1 ... bize de mi caylak
  7. 7.
    Çok zor bir aksiyon, nice ayna karşısında denemelerim oldu fakat iş pratiğe gelince hep tökezliyorum bu yüzden evde kaldım.
    -1 ... eyfel kulesi
  8. 8.
    Bu dönemde zaten kurulmaz kendisini bir pice siktirir hamile kalır suçu sana atar sırf pici korumak için.
    10 -2 ... fyodor paskevich
  9. 9.
    (bkz: saçmalık)
    yahu kadını erkeği mi var bu işin karşındaki insan !! merhabalaşma, ortak arkadaş sorgulama, karşındakinin ilgi alanları öğrenme amaçlı sorular, varsa ortak hobiler hakkında konuşmalar, olmadı etraftaki insanların stil/tarzları konusunda yorumlar yapıp nabız yoklamalar, gidilmiş film yorumları, güncel olaylar hakkında yorumlar, en kötü hava hakkında yorumlar.. yani herhangi birisiyle iletişim kuramamak nedir la?
    -1 ... duz adam sami
  10. 10.
    Ben o yüzden hep mesaj atıyorum. Aradıklarında elim Ayağım titriyor. Kapatıyorum hemen sonra sesin kötü, çıkmıyor falan diye mesaj atıyorum.
    -1 ... sogeking